Як купити нерухомість в Іспанії?

Щоб купити нерухомість в Іспанії, потрібно лише:

  • Внести готівкою, пластиковою карткою або перекладом з рахунку в українському банку на рахунок продавця резерв від 3 000 до 6 000 євро (який входить у вартість) і отримати на руки попередній договір резервування об’єкта.
  • Відкрити рахунок в іспанському банку і перевести на нього суму, необхідну для покупки нерухомості (мінімум 30% від вартості житла).
  • Отримати податковий номер іноземця NIE. Він необхідний для активації рахунку в іспанському банку.
  • Призначити зручну для Вас і для продавця дату підписання основного договору купівлі нерухомості. Якщо ви купуєте вторинну нерухомість в Іспанії, то перед підписанням Вам потрібно взяти банківський чек на суму, яка дорівнює вартості об’єкта нерухомості за мінусом раніше внесеного резерву. При покупці нової нерухомості вам потрібно взяти чек у банку на залишок суми зазначеної у попередньому договорі із забудовником. Як правило до підписання основного договору вона становить 50% від вартості.
  • При підписанні основного договору купівлі-продажу (Escritura Publica de Compraventa) у присутності нотаріуса відбувається обмін банківського чека на ключі від Вашої нерухомості в Іспанії

Тут Ви знайдете іншу корисну інформацію. Зокрема Ви довідаєтеся: З чого почати процес придбання нерухомості в Іспанії? Як укласти договір і оплатити угоду? Хто повинен платити комісію агентові? І які додаткові витрати чекають на покупця?