Переваги нерухомості в Іспанії

Іспанія є однією з найпопулярніших країн для туристів, а також країною, в якій багато людей хотіли б придбати нерухомість.

Мати своє житло в Європі не тільки престижно, а й досить перспективно. Іспанія вже досить довгий час є одним з найпопулярніших напрямків у плані інвестування в нерухомість. Але зараз бажаючих стати власниками нерухомості на березі Середземного моря стало на порядок більше. Якщо Ви хочете придбати будинок в Іспанії для власного задоволення як місце для відпочинку або як нову домівку для всієї родини, то той факт, що в Іспанії неймовірний клімат є однією з основних переваг. До того ж низька вартість проживання, високий рівень життя, якість і доступність смачної їжі та казкових напоїв, гостинність місцевих жителів ще більше підтверджують правильність вибору країни для купівлі нерухомості.

Всі іноземці можуть придбати нерухомість в Іспанії, адже на це немає ніяких обмежень. В Іспанії заохочують іноземні інвестиції.

Причини придбати житло в Іспанії:

 1. Приємні ціни.
  Ціни на нерухомість в Іспанії знаходяться серед найнижчих по Європі. Прі цьому ціна на іспанську нерухомість постійно зростає. Знижуються ціни лише під час економічних криз. Ось чому не варто упускати свій шанс. Інвестиції в нерухомість завжди були і будуть вигідним вкладанням коштів.
 2. Широкий діапазон вибору.
  Сьогодні покупець нерухомості в Іспанії може придбати будь-який будинок на свій смак, адже на ринку представлені всі типи нерухомості, у різних районах за різноманітними цінами. Це неймовірна перевага, адже Ви завжди можете придбати саме те, що Вам потрібно.
 3.  Оренда як джерело прибутку.
  Навіть якщо Ви не плануєте постійно жити в Іспанії, житло можна здавати в оренду. Охочих орендувати нерухомість в Іспанії з кожним роком стає тільки більше.
 4. Неймовірні пляжі.
  В 2012 році Іспанія здобула перше місце за кількістю пляжів, що отримали блакитний прапор. Блакитний прапор – це екологічний сертифікат, який видається пляжам країн Європи з 1987 року, води яких відповідають високим стандартам якості та придатні для безпечного купання. Ця відзнака присвоюється найчистішим пляжам. До того ж за всіма пляжами іспанці доглядають цілорічно.
 5. Культурна спадщина.
  Іспанія займає 3-е місце в світі по числу об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, поступаючись лише Китаю та Італії. Тут налічується 46 історичних пам’яток людства.
 6. Безпека.
  В Іспанії добре розвинена правоохоронна система. Поліція швидко реагує і ненав’язливо здійснює контроль за безпекою на вулицях, в парках, на пляжах і т.д. За рівнем безпеки на побутовому рівні Іспанія в перших рядах серед країн ЄС.
 7. Доброзичливість.
  Іспанці дуже доброзичливі, як один до одного, так і до іноземців. На вулицях люди посміхаються вам при зустрічі і привітно вітаються «Грасіас». Дружелюбність відчувається всюди – в магазинах, в держустановах, в транспорті. І ця атмосфера сприяє позитивному способу життя.

Радимо Вам не гаяти час та звертатися до нас, щоб швидше долучитися до тих, хто вже зробив вигідні інвестиції!

Джерела:

 1. https://degtev.com/advantages-and-disadvantages-of-buying-property-in-spain/
 2. https://www.expatica.com/es/housing/Buying-a-property-in-Spain_103805.html
 3. http://www.elmundo.es/economia/2014/04/04/533d9f71268e3e6b1c8b4584.html