Дім на вихідні з виглядом на море неподалік Валенсії

Ціль: продаж Спалень 2 Ванних 2 € 122000

Розташування: апартаменти неподалік Валенсії

Ці апартаменти з виглядом на море розташовані в комплексі апартаментів та спарених будинків, звідки відкривається вигляд на природний парк і далі на Ґандію та на море. Вони розташовані на околиці маленького містечка Шераза, приблизно за 7 км від удостоєних Блакитного Прапора пляжів Ґандії. До міста Валенсія звідти можна доїхати за 30 хвилин, а аеропорт в Аліканте розташований за 70 км від комплексу. У радіусі 20 км є 3 поля для гольфу з 18 лунками, найближче з яких – поле Гольф-клубу Ґандії. Після завершення спорудження цього курорту мешканці зможуть користуватися комунальними басейнами з роздягальнями, душовими кабінами та доступом для неповносправних, а також комунальними садами з місцями для пікніків. Там також будуть соціальний центр з залом, баром і кав’ярнею та фітнес-зал з природнім освітленням і з сучасним обладнанням.

Планування:

До апартаментів можна піднятися зовнішніми сходами або ж ліфтом з зони гаражів. Вхідні двері ведуть на велику терасу, з якої в апартаменти ведуть французькі двері, які простягаються на всю довжину балкона. Всередині є велика вітальня-їдальня з вбудованою шафою і кухнею відкритого дизайну. По обидва боки від вітальні є двомісні спальні, одна з яких має окрему ванну, обидва спальні обладнані шафами, а французькі двері з обох спалень виходять на балкон.

Резюме: Дім на вихідні з виглядом на море неподалік Валенсії

Завдяки їх розмірам, розташуванню та цілком конкурентним цінам ці високоякісні апартаменти ytgjlfksr Dfktycs] ідеально підходять для відпусток, і після завершення спорудження комплексу їх можна буде вигідно здавати в оренду, що робить їх надійним інвестиційним активом. Якщо Ви хочете отримати більше інформації або організувати перегляд, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.

Вікна Climalit, поруч з гольф-клубом, близько до моря, комунальний сад, комунальний басейн, сільські краєвиди, спальня з ванною, гараж, ліфт, паркінг, вигляд на море, комора, включена кухонна техніка.

1 думка про “Дім на вихідні з виглядом на море неподалік Валенсії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.