“Розумні будинки” в Каппарісі. Протарас, Республіка Кіпр

“Розумні будинки” в Каппарісі. Протарас, Республіка Кіпр

Ціль: продаж
Спалень: 3
Житлова площа:  118 м² – 131 м²
Кількість : 19
Басейн: є

Розташування: Протарас, Кіпр.

Цей сучасний та стильний комплекс будинків буде розташований в Протарасі в районі з низькою щільністю забудови. В цьому районі Ви знайдете лише житлові будинки та зелені зони.
1 км до супермаркетів, кафе та ресторанів. Пляж знаходиться за декілька хвилин ходьби.
Курорт Каппаріс знаходиться за декілька хвилин ходьби, що забезпечує швидкий доступ до всіх інфраструктурних об’єктів і робить цей будинок чудовою інвестиційною нерухомістю або ж прекрасним будинком для відпочинку. Автомагістраль до Ларнаки знаходиться всього за 3 км, забезпечуючи легкий доступ до мережі автошляхів, що веде до Лімасола та Нікосії.

Планування:

Комплекс  складається з 19-ти будинків з трьома спальнями, садом на даху по бажанню, що забезпечує неймовірний вид на море.

Резюме:

Це неймовірний комплекс розкішних розумних будинків. Ці будинки ідеально відповідають потребам вимогливих покупців, що мають високі стандарти. Протарас – це курортне селище. Воно відоме своїми неймовірними пляжами та затокою Фігового дерева. Пляж в затоці Фігового дерева відповідає найвищим стандартам та є ідеальним для відпочинку. Пляж популярний серед сімей з дітьми, адже він має пологий спуск в море, тому малюкам тут буде дуже комфортно. Пісок пляжу неймовірного світлого відтінку, сам пляж чистий, як і морська вода. Якщо ви хочете зрозуміти, що таке райське місце, то Вам, безсумнівно, потрібно відвідати Затоку Фігового дерева. Прекрасні пейзажі, золотистий пісок, прозора та чиста блакитна вода,  підводний світ – налаштують вас на найкращий відпочинок.

Переваги: вид на море, басейн за вибором, інвестиційна нерухомість, низька щільність будівництва в районі, розумні будинки, сучасний дизайн.