Спа-курорт на Кіпрі поблизу Ая-Напи (Республіка Кіпр).

Цей спа-курорт буде розташований у новому районі житлової забудови на південно-східному узбережжі Кіпру.
СПА-курорт поблизу Ая-Напа

Білий пісок та спокійне лазурне море – це ідеальне місце для СПА-курорту і житлового комплексу.

Найкращі речі в житті стоять окремо. Це буде місце, яке захоплює і дарує насолоду відчуттям та пропонує спосіб життя, який не піддається порівнянню. Воно унікальним чином поєднує в собі приголомшливу природу з її пляжами, тропічними ландшафтами і звабливим морем і близьке сусідство з космополітичним курортом Ая-Напа та прилеглим до нього новозбудованим комплексом Яхт-Марина в Ая-Напі, Кіпр.

Опис Об’єкту:

Якщи Ви шукаєте першокласне житло, то цей курорт – це саме те, що Вам потрібно. Цей житловий комплекс пропонує новий спосіб життя, адже він унікальним чином поєднує приголомшливу природу з пляжами, тропічними ландшафтами і лазурним морем. Поруч знаходиться космополітичний курорт Ая-Напа та яхт-клуб.

Резиденції у цьому комплексі будуть неперевершеними. Вони надають новий рівень якості для готелів і помешкань. Кожна резиденція має можливість користуватися усіма послугами готелю, починаючи з Спа- і фітнес- центрів і закінчуючи цілодобовим обслуговуванням, водними розвагами і відмінним харчуванням.

Готель

Готель буде складатися з більш ніж 230 розкішних номерів. Усі номери матимуть балкони з розсувними скляними дверима, через які відкривається приголомшливий вид на море. Всі номери відповідатимуть найвищим стандартам та будуть оздоблені натуральними матеріалами, в сучасному стилі, укомплектовані розкішними меблями та побутовою технікою. Номери обладнані сучасними LCD HD-телевізорами, мульти-медіа системами, системами клімат-контролю, системою “розумний дім”.

Апартаменти

Спалень: 1-2
Ванних кімнат: 1
Усі апартаменти будуть користуватися усіма послугами готелю.
Крім звичайних номерів, в комплексі буде 40 апартаментів обладнаних кухнею, де можна готувати їжу самостійно. У цьому комплексі апартаменти відповідають най вищим стандартам, як і готельні номери. Їх власники можуть користуватися цілодобовим обслуговуванням помешкань і усіма послугами готелю.

Розкішні вілли

Спалень: 4
Ванних кімнат : 3
Десять приватних та розкішних вілл розташовані перед готелем та мають безперешкодний вид на море з приватних терас. Дизайн вілл розроблений з максимальним використанням внутрішнього та зовнішнього житлового простору. Поруч знаходиться розкішний пляж.

Резюме: Елітна курортна нерухомість поблизу Ая-Напи

Даний курортний комплекс надає прекрасні можливості для надійного інвестування в кіпрську нерухомість і пропонує багато цікавих варіантів для негромадян ЄС, які бажають отримати дозвіл на проживання та громадянство країни ЄС.
Завдяки зручному розташуванню та першокласному сервісу номери готелю, апартаменти та резиденції спа-курорту завжди матимуть високий попит на ринку оренди елітної курортної нерухомості. Якщо Ви хочете отримати більше інформації про цю розкішну нерухомість, будь ласка, звертайтеся до нас.

Переваги: зручне розташування – перша берегова лінія, поруч з яхт-клубом, приватний басейн та басейн загального користування, цілодобовий першокласний сервіс, закрита територія, клімат-контроль , СПА- та фітнес-центри , вид на море, вишуканий ремонт, вся побутова техніка включена, криті майданчики.