Чому вигідно купувати нерухомість на Кіпрі?

Є багато факторів на користь здійснення інвестицій на Кіпрі: прекрасна погода, велика кількість сонячного світла більшу частину року, порівняно низька вартість життя, як і рівень оподаткування у порівнянні з іншими державами-членами ЄС. Хоча офіційною мовою є грецька, на Кіпрі добре розмовляють англійською. Люди на Кіпрі доброзичливі, а життя – невимушене і розслаблене. Для більшості людей, які бажають придбати тут нерухомість або жити тут, вагомим аргументом є те, що фінансові та правові аспекти законів Кіпру подібні до законодавства Сполученого Королівства.

Основні переваги Кіпру:

  • Кіпр став членом ЄС 01.04.2004
  • Сучасний банківський сектор з майновими кредитними установами
  • Приватна власність з гарантією всіх прав власності
  • Правова система заснована на англійському загальному праві
  • Введено євро у 2008 році
  • Низькі ціни в порівнянні з іншими поширеними “сонячними” країнами
  • Низька вартість життя та низький рівень злочинності (індекс якості життя)
  • Низьке оподаткування, одне з найнижчих у ЄС (згідно з рейтингом журналу “Форбс” (Forbes))
  • Розвинута інфраструктура – поля для гольфу та причали
  • Світові пам’ятки ЮНЕСКО

Бізнес та оподаткування

Кіпр пропонує один з найбільш привабливих податкових режимів у Європі. Кіпр є членом Європейського Союзу з 2004 року, регуляторний режим Кіпру повністю відповідає вимогам ЄС та ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку). На Кіпрі одна з найнижчих ставок корпоративного податку в ЄС на рівні 12,5%. Вигідна ставка податку в поєднанні з великим переліком договорів про уникнення подвійного оподаткування, робить Кіпр одним з лідерів серед країн.

Інформаційні та комунікаційні технології

Успішне використання свого географічного розташування на перехресті Європи, Азії та Африки зумовили становлення Кіпру, як процвітаючого міжнародного бізнес-центру з міжнародними зв’язками. Без передової комунікаційної інфраструктури цього успіху неможливо було б досягти. Кіпр стає помітним на міжнародному рівні завдяки зобов’язанням уряду щодо залучення іноземних інвестицій в проекти інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) та виникненню стартапів.

Професійні послуги та нормативна база

Правова система Кіпру ґрунтується на принципах англійського загального права. Як член Європейського Союзу, Кіпр прийняв сукупність законів та положень ЄС. На Кіпрі зареєстровано понад 2100 адвокатів та 160 юридичних фірм з обмеженою відповідальністю, що надає широкий спектр юридичних послуг. Запропоновано широкий спектр професійного бухгалтерського обліку, аудиту, консультацій з питань управління, оподаткування, фінансові консультації та інші адміністративні послуги як приватному, так і державному секторам.

Інфраструктура

Місцева інфраструктура ідеально підходить для ділових людей. Завдяки сучасній транспортній мережі, великим портам та двом новим міжнародним аеропортам, подорожі та пересування на Кіпрі та за його межами є швидкими, ефективними та вигідними. Були вкладені значні інвестиції для перетворення острова на великий телекомунікаційний вузол регіону. Спираючись на свою технологічно розвинену інфраструктуру, Кіпр встановив велику телекомунікаційну мережу, як з точки зору кабельного, так і супутникового зв’язку, яка посідає одне з кращих місць у світі.

Якість життя

Життя і робота на Кіпрі безпосередньо пов’язані з казковою погодою, прекрасною природою, мистецтвом і культурою, безпекою та, перш за все, гостинними та теплими людьми. Поєднання цих факторів робить життя на острові ідеальним.