Апартаменти з двома спальнями в Гермасойя, місто Лімасол

Ціль: продаж Спалень 2 Ванних 2 € 600000

Житлова площа: 101 м²

Розташування: Гермасойя, Лімасол, Кіпр

Відстань до аеропорту – 65 км, відстань до центру міста – 5 км, до основних об’єктів інфраструктури – 250 м.
До моря всього лиш 100 м.
Місто Лімасол розташоване на південному узбережжі Кіпру, на березі затоки Акротірі. Він є другим за величиною містом острівної держави. Багато туристів називають розташування Лімасола найбільш зручним, так як звідси можна дістатися до найбільш значущих пам’яток Кіпру приблизно за годину.

Планування:

Проект складається з двох триповерхових блоків з апартаментами. У кожному блоці відповідно 12 і 11 квартир, що складаються з однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних квартир.
Обидва блоки комплексу побудовані відповідно до найсучасніших архітектурних тенденцій. Навіть ті, хто не знає дизайнерського мистецтва, помітять гру кольорів та матеріалів, унікальних форм проекту.
Дані апартаменти складаються з двох спалень, вітальні з каміном, кухні, обідньої зали та двох ванних кімнат.

Резюме: Це компактні апартаменти з двома спальнями в районі Гермасойя, Лімасол

Апартаменти розташовані у тихому районі з розвинутою інфраструктурою ( бутіки, банки, готелі, ресторани, школа).
Лімасол – це друге за величиною місто Кіпру. Тим не менш, за престижністю серед молоді та значущості в економіці країни він перевершує столицю Нікосію. Це не дивно, Нікосія знаходиться у проблемній зоні та належить двом країнам, а Лімасол розташований на березі моря й популярний не лише серед банкірів, але й серед туристів.
Саме тому ці апартаменти поруч із містом Лімасол стануть вигідною інвестицією.

Переваги: басейн загального користування, сад, камін, парковка, меблі, розвинута інфраструктура, тихий район, на відстані ходьби від пляжу, кондиціонер, ліфт, документи, кімната для зберігання, поруч із зупинкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.