Апартаменти з двома спальнями в Като Полемідія, Лімасол, Кіпр

Ціль: продаж Спалень 2 Ванних 2 € 275000

Житлова площа: 189 м²

Розташування: Като Полемідія, Лімасол, Кіпр

Відстань до аеропорту становить 30 км, до центру міста – 2 км, до основних об’єктів інфраструктури – 300 м, а до моря – 10 км.
Апартаменти знаходяться в сучасному житловому будинку, розташованому у винятковому районі Лімасолу, Като Полемідія. Апартаменти знаходяться недалеко від усіх місцевих об’єктів інфраструктури.

Планування:

Комплекс складається з трьох поверхів. Представлені апартаменти з однією та двома спальнями.
Представлені апартаменти складаються з двох спалень (одна з них головна), двох ванних кімнат, вітальні, кухні, обідньої зали та балкону.

Резюме: Це апартаменти в сучасному комплексі в розвинутому районі Като Полемедія в Лімасолі, Кіпр

Сучасна архітектура будівлі покращена використанням сучасних матеріалів, що візуально поєднують розкіш та сучасний дизайн.
У кожних апартаментах є простора вітальня з балконом, а апартаменти з двома спальнями мають додаткову перевагу окремої основної спальні.
Кожні апартаменти мають місце на приватній критій парковці.
У будинку є ліфт. Центральне розташування та якість роблять ці апартаменти ідеальним місцем для постійного проживання або для здійснення інвестицій, адже нерухомість має високий орендний потенціал.

Переваги: парковка, сад, просторі кімнати, сучасний будинок, балкон, тихий район, розвинута інфраструктура, сучасний дизайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.