Будинок в селищі Афітос, Халкідіки, Греція

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 2 € 270000

Житлова площа: 180 м²
Площа земельної ділянки: 100 м²

Розташування: селище Афітос, Халкідіки, Греція

До пляжу всього лише 100 метрів, до аеропорту – 70 км.

Планування:

Це двоповерховий будинок з виглядом на море, що був побудований у 2005 році. З будинку відкривається розкішний вигляд на море. На території будинку є сад площею 100 м². Будинок складається з вітальні, трьох спалень, двох ванних кімнат, кухні, комори, веранди та балкону. У будинку встановлено кондиціонер. На першому поверсі знаходиться вітальня з каміном та кухня, а також спальня, веранда, комора та ванна кімната. На другому поверсі розташовані дві спальні, балкон та ванна кімната.

Резюме: Це будинок з виглядом на море в селищі Афітос, Греція

Комплекс огороджений і охороняється, має власну велику територію з басейнами і тенісним кортом. З території комплексу відкривається приголомшливий вигляд на море і на півострів Ситонія. У 300 метрах від комплексу розташований великий мережевий супермаркет. Спуск до моря здійснюється ліфтом, доступ до якого мають тільки мешканці комплексу.

Переваги: огороджений комплекс, вигляд на море, біля пляжу, сад, басейн, тенісний корт, веранда, комора, балкон, жалюзі, сітки на вікнах, індивідуальне опалення, два місця на парковці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.