Будинок з чотирма спальнями в Сотіра, Фамагуста, Кіпр

Ціль: продаж Спалень 4 Ванних 3 € 300000

Житлова площа: 165 м²
Площа земельної ділянки: 135 м²

Розташування: Сотіра, Фамагуста, Кіпр

Розташована приблизно в 10 км на південь від міста Фамагуста. Селище Сотіра розташоване на висоті 75 м над рівнем моря на захід від Паралімні та було відоме з візантійської епохи.

Планування:

Це двоповерховий будинок, що складається з вітальні, кухні, чотирьох спалень та трьох ванних кімнат. На першому поверсі розташована одна спальня, а три інших розташовані на другому поверсі.

Резюме: Це будинок з чотирма спальнями в селищі Сотіра

Свою назву селище отримало від головної церкви, Преображення Ісуса Христа ( «Сотірас» в перекладі з грецької означає «Спаситель»). У храмі знаходяться прекрасні зразки так званого пізнього візантійського мистецтва. Недалеко від східного в’їзду в село розташована церква Айос Мамас, яка спочатку була зведена в XII столітті, а пізніше перебудована в XVI столітті: її стіни покриті фресковим живописом того ж XVI століття. За 25 км на захід від неї є інший цікавий пам’ятник архітектури – хрестоподібну церкву Панагії Хордаджотіса (XV століття). Її купол був нещодавно відновлений.

Переваги: місце розташування, поруч із пляжем, чотири спальні, є документи, що засвідчують право власності, біля Фамагусти, невелика земельна ділянка, просторі кімнати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.