Будинок Манріке

Ціль: продаж Спалень 4 Ванних 6 € 2999000

Житлова площа: 600 м²
Площа земельної ділянки: 5000 м²

Розташування: Першокласна нерухомість на Коста Каліда

Коста-Каліда – це узбережжя Середземного моря в Мурсії, між Валенсією та Андалусією. Знаходиться недалеко від регіонального парку Ель-Вальє. З вікон будинку також видно природний парк Сьєрра Еспунья.
Це курортна зона що простягнулася на 250 км вздовж берега.
Незважаючи на те, що будинок розташований в такому усамітненому місці, він знаходиться за 15 хвилин від пляжу Мацарон (Mazzarón), а також за 20 хвилин від міста Мурсія.
Мурсія – це університетське місто і столиця провінції Мурсія. Населення міста налічує близько 450 000. Місто було засноване еміром Кордова Абд-ар-Рахманом II у 825 році. Давнє місто Картахена також знаходиться менше ніж за 30 хвилин від будинку. Це головний іспанський військово-морський вокзал, який був заселений з 227 р. до н.е. Сьогодні населення міста становить близько 218 000.
Мурсія – це порівняно велике іспанське місто, що славиться своїми релігійними святами. Його історичний центр зберіг бароковий вигляд XVIII століття. Сюди необхідно заїхати, щоб познайомиться з його багатою історією і своєрідною архітектурою.
Місто віддалене на 40 км від середземноморського узбережжя вглиб півострова, розташований на берегах річки Ріо-Сегура, посеред родючої долини, оточений скелястими горами.
Будинок розташований недалеко від аеропортів Аліканте і Сан-Хав’єра.
Поблизу є різні інфраструктурні об’єкти, включаючи поля для гольфу, пляжі та торгові центри.

Планування:

Будинок побудовано в альпійському стилі, що є незвичним для цього регіону Іспанії. Подивившись на його фасад поміж дерев, можна подумати, що Ви десь в Австрії або Швейцарії, якщо не зважати на те, що тут тепліше.
Будинок побудовано відповідно до найвищих стандартів.
На території будинку є розкішний сад, тераси та великий басейн. Будинок вирізняється величезною обідньою залою та винним погребом.

Резюме: Першокласна нерухомість на Коста Каліда

Розкішний будинок та ідеальне місце розташування роблять цей будинок ідеальним місцем для тих, хто хоче конфіденційності, але все ще мати легкий доступ до всіх об’єктів інфраструктури.
Цей будинок стане ідеальним місцем проживання для молодої родини. Він є чудовою інвестицією для тих, хто зацікавлений у використанні орендного потенціалу будинку.
Якщо Ви хочете отримати більше інформації про цей унікальний будинок, будь ласка, звертайтеся до нас.

Переваги: кондиціонування, зона для барбекю, вид на сільську місцевість, вид на гори, гараж, опалення, джакузі, піч, розкішний сад, приватний басейн, підсобні приміщення, винний погріб.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.