Бунгало з однією спальнею та приватним садом в містечку Акбук, Туреччина

Ціль: продаж Спалень 1 Ванних 1 € 48000

Житлова площа: 33 м²

Розташування: містечко Акбук, Туреччина

Відстань до моря – 1 км, відстань до центру міста Акбук (магазини, ресторани, розваги) – 1 км, відстань до найближчої зупинки громадського транспорту – 500 м.
Аеропорт Бодрум: 1 година 15 хвилин (або 45 хвилин по гірській дорозі), аеропорт Ізміра: 1,5 години.
Містечко Акбук розташоване за 20 км від міста Дідім, на схилі гори. Це затока Егейського моря, завдяки чому море на великій відстані не стає глибоким. Пляжі дуже добре підходять для дітей. Це затишне і тихе місце, але в той же час з необхідною для життя міською інфраструктурою. У місті є як магазини (одягу, косметики, господарських товарів і т.д.), так і великі супермаркети, а також аптеки, відділення банків та банкомати, невеликі ресторани – все, що потрібно для повсякденного життя.

Планування:

Комплекс знаходиться на етапі будівництва. Завершення будівництва заплановано на липень 2019 р.
Всього в комплексі 25 бунгало з однією спальнею та приватним садом.

Бунгало з однією спальнею складаються з однієї спальні (9,11 м²), ванної кімнати (4,13 м²), коридору (1,5 м²), вітальні, обідньої зони та кухні з відкритим плануванням (18,08 м²). Загальна площа становить 33 м².

* Початковий платіж 24 000 €, що залишилися 24 000 € оплачуються в 40 етапів протягом наступних 40 місяців (600 € x 40 місяців = 24 00 €) *

Резюме: Це бунгало з однією спальнею та приватним садом в містечку Акбук, Туреччина

На огородженій території комплексу є басейн загального користування площею 300 м² з водоспадом, дитячий басейн площею 40 м², цілодобова охорона, парковка для машин, а на території комплексу працює садівник. Пляж має дві нагороди «Блакитний прапор», тому що визнаний одним із найчистіших у світі.

Щорічна плата за обслуговування бунгало: 175 € (покриває плату за електрику і воду, охорону, садівництво і т. д.). Загальна вартість оформлення документів та податки при купівлі нерухомості: 1 200 €. У разі оплати повної суми вартості бунгало одразу – сума податків складе 800 €.

Розстрочка платежу: 50% початковий внесок, і сума, що залишилася – безвідсоткова розстрочка на 40 місяців.

Переваги: басейн загального користування, дитячий басейн, цілодобова охорона, парковка, огороджена територія, приватний сад, розвинута інфраструктура, чистий пляж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.