Великий заміський будинок біля Аліканте

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 2 € 165000

Житлова площа: 140 м²
Площа земельної ділянки: 1700 м²

Розташування: Агост, Іспанія

Цей великий заміський будинок розташований у сільській місцевості неподалік від Аліканте, лише за 5 хвилин їзди від центру міста Агост, до аеропорту Аліканте та пляжу менше 30 хвилин, а найближче поле для гольфу – всього за 20 хвилин їзди.

Планування:

Будинок розташований на огородженій та закритій земельній ділянці площею 1700 м², із садом оливково-соснових дерев та видом на гори. Під’їзний шлях веде до будинку, вхід до якого відбувається через вхідні двері, які відкриваються у невеличкий коридор. Праворуч знаходиться велика вітальня, а трохи далі та ліворуч – велика кімната, яка використовувалась як головна спальня. Праворуч знаходиться незакінчена кімната, яка може стати ще однією спальнею.
В протилежному кінці вітальні знаходиться окрема обідня зала, яка відкривається в іншу спальню з незакінченою гардеробною кімнатою. Праворуч знаходиться невеличкий прохід, що веде до просторої кухні з відкритого планування і великої ванної кімнати. У кінці цього коридору задні двері відкриваються у великий вимощений дворик із садом зі зрілих дерев та обідньою зоною. Ліворуч знаходиться інша будівля з критою зоною для барбекю, дві комори та ванна кімната.
В будинку всюди встановлене газове центральне опалення, а також є електрична мережа та Wi-Fi. Незважаючи на те, що в будинку ще необхідно доробити ремонт, сюди можна переїхати вже та поступово облаштовувати дім.

Резюме: Великий заміський будинок біля Аліканте

Цей великий заміський будинок знаходиться неподалік від Аліканте
Завдяки своїм розмірам, розташуванню, співвідношенню якості та ціни, цей просторий будинок ідеально підходить для тих, хто бажає додавати свої особисті штрихи до цього проекту та створити дійсно комфортний будинок відповідно до своїх бажань та потреб. Якщо Ви хочете отримати більше інформації або організувати огляд, будь ласка, звертайтеся до нас.

Переваги: автоматичні ворота, зона для барбекю, огороджена територія, вид на сільську місцевість, опалення, вид на гори, автостоянка, приватний басейн за вибором, доглянутий сад, приміщення для зберігання.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.