Вілла з виглядом на море в Сіджес, провінція Барселона, Іспанія

Ціль: продаж Спалень 4 Ванних 4 € 850000

Житлова площа: 289 м²
Площа земельної ділянки: 590 м²

Розташування: Сіджес, провінція Барселона, Іспанія

Містечко Сіджес – це всесвітньо відомий курорт Середземномор’я, розташоване приблизно в 30 хвилинах їзди на автомобілі від Барселони. Сьогодні це невелике місто вважається одним з найважливіших портів Середземномор’я, тут на узбережжі розташовані відразу три морських пристані: Puerto de Ginesta, Garraf і Aiguadolç.
Поруч із будинком є колегіум (Colegio Britanico). До пляжу 30 хв. пішки.

Планування:

Будинок складається з чотирьох спалень (одна з яких головна з власною ванною кімнатою), трьох ванних кімнат, санвузла, вітальні з виходом на терасу та виглядом на море, а також великої кухні з виходом на терасу. Будинок орієнтований на південний схід, тому всі кімнати наповнені світлом. Є приватний сад та басейн.

Резюме: Це вілла з чотирма спальнями в Сіджес, провінція Барселона

На думку оглядача New York Times, кращим пляжем Європи є Сан-Себастьян в Сіджесі. У Сіджесі практично завжди хороша погода, сонячних днів приблизно 300 на рік, а середньорічна температура становить 26-28 градусів тепла. Всього в містечку та на його околицях 11 пляжів, які підтримуються в ідеальній чистоті і обладнані всім необхідним для приємного відпочинку. Майже над усіма пляжами міста майорить блакитний прапор, що означає високу якість сервісу і те, що вода відповідає високим стандартам якості і придатна для безпечного купання.
Містечко Сіджес настільки привабливе для туристів, що заможні європейці та американці в кінці минулого століття стали скуповувати тут нерухомість. В результаті з лютого 2008 року Сіджес стало вважатися одним з найдорожчих міст в Іспанії виходячи з вартості покупки житла. На жаль, ціни виявилися непідйомними для молоді, яка народилася в місті, і корінні мешканці були змушені переїжджати в інші місця. Так що сьогодні більшу частину населення містечка становлять іноземці-експати, яких в цьому прибережному містечку приваблюють пляжі, нічне життя і визначні пам’ятки.

Переваги: тераса, вигляд на море, приватний сад, приватний басейн, багато світла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.