Вілла з двома спальнями в селиші Пареклісія, Лімасол

Ціль: продаж Спалень 2 Ванних 2 € 540000

Житлова площа: 165 м²
Площа земельної ділянки: 300 м²

Розташування: туристичний район Пареклісія, місто Лімасол, Кіпр

Відстань до аеропорту становить 65 км, відстань до центру міста становить 7 км, відстань до моря – 300 метрів, до основних об’єктів інфраструктури – 100 м.
Місто розташоване в південній частині острова Кіпр на березі затоки Акротірі, на схід від Агіос Тіхонас. Сьогодні Пареклісія є одним з широко відомих курортних селищ Кіпру, куди заради гарного приморського відпочинку приїжджає величезна кількість туристів.

Планування:

Це вілла з двома спальнями, двома ванними кімнатами, вітальнею та кухнею.

Резюме: Це простора вілла з земельною ділянкою в районі Пареклісія, Лімасол

Пляжі в Пареклісіі мають класичний для Кіпру характер – це пологий спуск у воду, піщане (рідше – галькове) покриття і добре розвинена інфраструктура. Однак кіпрський пісок не звичайний, а вулканічний, тому він має темний (сірий або навіть чорний) колір: в ньому міститься кремінь, який позитивно впливає на обмінні процеси, що протікають в шкірі. Крім того, ще одна особливість місцевої берегової лінії – невелика ширина, тому пляжі досить вузькі, щільно примикають до пішохідних і автомобільних доріг.
Завдяки гарному догляду і чистоті, всі пляжі Пареклісіі нагороджені «Блакитним прапором». Безпосередньо в межах курортного селища знаходяться наступні пляжі (із заходу на схід): пляж Пареклісія і пляж Панагіес.

Переваги: парковка, басейн загального користування, автобусна зупинка, велика тераса, центральне місце розташування, поруч із пляжем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.