Вілла з трьома спальнями в Ая-Тріада

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 1 € 315000

Житлова площа: 121,90 м²

Розташування: Ая-Тріада, о. Кіпр.

Комплекс розташований у житловому районі міста Протарас, який став неймовірно популярним серед бажаючих придбати будинок для відпочинку. Всі основні об’єкти інфраструктури міста Протарас знаходяться поруч, а також знаходиться лише за 35 хвилин їзди від міжнародного аеропорту Ларнаки. Це унікальний комплекс, розташований у тихому та спокійному місці, всього за 10 хвилин ходьби від найближчого пляжу в Ая-Тріада. 550 м до супермаркетів, 1 км до кафе та ресторанів.

Планування:

Є вітальня, три просторі спальні, ванна кімната. Вітальня та спальні наповнені комфортом та розкішшю. Вибір варіантів облицювання житла є невід’ємною частиною процесу покупки нерухомості. Саме тому кожен покупець зможе доповнити внутрішній дизайн своєї власності, вибравши з сучасного асортименту плитку для підлоги у ванну кімнату, спальні та кухню у нашому салоні для інтер’єру.

Резюме: Дизайнерська вілла в Ая-Тріада

Розробка комплексу є продовженням аналогічного, успішного проекту в тій же місцевості, який є унікальним у стилі та дизайні. Комплекс буде складатися з 56 просторих, окремих вілл, що складатимуться з 3 і 4 спалень, а також приватних басейнів на вибір. Сучасний стиль розвитку комплексу прекрасно поєднується з мальовничим Середземномор’ям, і це поєднання є відображенням класичної та сучасної кіпрської архітектури. Декоративна кам’яна кладка та великі вікна надають ще більше повітря та світла, чим ще більше доповнюють привабливий зовнішній дизайн.

Переваги: вілла з видом на море, окрема ванна кімната, прекрасний архітектурний дизайн, високий ступінь реалізації при перепродажі, пляж знаходиться в декількох хвилинах ходьби.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.