Вілла з трьома спальнями та садом в Ліопетрі, Республіка Кіпр

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 2 € 179000

Житлова площа: 121,62 м²
Площа земельної ділянки: 310 м²

Розташування: селище Ліопетрі, Фамагуста, Республіка Кіпр

Вілла розташована за 1 км до пляжу, 0,5 км до магазинів, супермаркетів, кафе та ресторанів, 29 км до аеропорту.

Планування:

Це вілла, що складається з трьох спалень, двох ванних кімнат, вітальні, кухні та обідньої зали відкритого планування. На даху будинку розташована додаткова тераса з якої відкривається розкішний вигляд на місцевість. Є крита парковка, велика земельна ділянка та доглянутий сад.

Резюме: Це вілла трьома спальнями, садом та великою земельною ділянкою в Ліопетрі

Колись головним надбанням Ліопетрі були церкви, в селі з населенням всього чотири тисячі чоловік було сім церков, але до наших днів збереглися лише дві з них. Церква Агіос Андроникос (в честь апостола Андроніка), побудована в 15 столітті, спочатку була католицької капелою, у свій час мечеттю, зараз вона виділяється своїм восьмикутним куполом. Церква Діви Марії 16 століття є середньовічною спорудою з невеликою верандою і дзвіницею, в ній збереглися фрагменти настінного розпису дивовижної краси. Ще одна місцева визначна пам’ятка подарована Ліопетрі самою природою – це звивиста затока, що нагадує норвезький фіорд.

Переваги: розвинута інфраструктура, біля пляжу, крита парковка, земельна ділянка, тихий район, додаткова тераса на даху, вигляд на місцевість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.