Вілла з трьома спальнями в Авгору

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 2 € 175000

Житлова площа: 139 м²

Розташування: селище Авгору, Кіпр

Селище Авгору розташоване на східному узбережжі і від нього можна легко дістатися до сусідніх міст. За 15 хвилин їзди від проекту знаходяться пляжі Айя Напи та Ларнаки. 1 км до кафе та супермаркетів. В селищі є унікальний екопарк та лабіринт CyHerbia, в якому вирощують лікарські трави. В найбільшому секторі парку за допомогою кипарисових дерев (один з символів Кіпру) схематично позначена карта острову. Всі рослини тут посаджені таким чином, що здійснивши подорож, ви зможете дізнатись особливості флори та фауни кожного регіону Кіпру, наочно побачити, яким чином розташовані основні міста. Така прогулянка принесе задоволення і дітям, і дорослим.

Планування:

Три просторі спальні, дві ванні кімнати. Житлова площа становить 139 м².

Резюме: Сучасна стилізована вілла в Авгору  за доступною ціною

Даний проект – це унікальне поєднання традиційної та сучасної архітектури. Проект включає будинки з трьома спальнями з басейном за вибором, мезонети та апартаменти високих стандартів та якості і великий басейн загального користування. Ви одразу помітите симпатичні арки та кам’яне облицювання. Спокійне та мальовниче місце ідеально підходить для розташування будинків. Селище Авгору поєднує кіпрський шарм і сучасну культуру острова. Зелені околиці та неймовірні пейзажі оточують селище Авгору, в той час як в самому селищі є усі об’єкти інфраструктури та безліч магазинів. Якщо Ви шукаєте будинок високого рівня та за доступною ціною, то даний проект – це саме те, що Вам потрібно.

Переваги: традиційна та сучасна архітектура, спокійний та мальовничий район, доступні будинки високого рівня якості, басейн за бажанням, кам’яне облицювання, симпатичні арки.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.