Вілла з трьома спальнями, Ханья, Крит

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 2 € 753000

Площа земельної ділянки: 500 м²

Розташування: Ханья, Корфу, Крит

Райський куточок Греції, курорт Ханья, знаходиться в західній частині Криту- найзеленішій області острова. Захоплюючі види, різноманітність ландшафтів, ласкаве сонце, тепле море смарагдового кольору, дивовижні пляжі з найчистішим піском, затишні парки, самобутня архітектура і чарівний колорит минулого – перераховувати можна довго.
Відстань до аеропорту – 20 км, відстань до центру міста – 20 км.
Всі основні об’єкти інфраструктури знаходяться за 1 км.
До моря всього лиш 300 метрів!

Планування:

Будинок складається з трьох спалень, двох ванних кімнат, санвузла, вітальні з каміном, обідньої зали та кухні з відкритим плануванням, а також з тераси та балкону. У всіх кімнатах паркет.
З вілли загалом відкривається фантастичний вигляд на море та гори.
На великій території будинку є приватний басейн, парковка та сад.

Резюме: Це вілла з трьома спальнями та неперевершеним виглядом на море та гори в Ханьї

З вілли відкривається неймовірний вигляд на море та гори. Вона ідеально підходить для здійснення вигідних інвестицій, для постійного проживання та для тривалого відпочинку біля моря.
В Ханьї можна годинами гуляти по лабіринтах вузьких вуличок, милуватися такими несхожими один на одного різнокольоровими будиночками, насолоджуватися стравами місцевої кухні, сидячи в кафе на набережній або вивчати безцінні знахідки вчених в одному з музеїв Ханьї. Багата історія міста заслуговує на окрему увагу.

Переваги: парковка, вигляд на море, вигляд на гори, приватний басейн, камін, балкон, сад, кондиціонер, велика земельна ділянка, тихий район.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.