Вілла з трьома спальнями в Ая-Текла

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 3 € 430000

Житлова площа: 174 м²
Загальна площа: 500 м²

Розташування:

Головне торговельне містечко Паралімні знаходиться за 10 км, а міжнародний аеропорт Ларнака за 45 км, що становить лише тридцять хвилин їзди. Айя Текла – це курорт, розташований всього за 6 км на захід від космополітичного курорту Айя-Напа на сході Кіпру. В житловому комплексі є багато об’єктів нерухомості для продажу, проте подобова оренда є популярною у зв’язку з близькістю до моря, тихим розташуванням та близькістю до Айя-Напи.

Планування:

Три просторі спальні та три ванні кімнати. Велика, обладнана усім необхідним кухня та вітальня, що виходить на терасу та до басейну. У вітальні є чудовий камін з природнього каменю, зо робить це місце по особливому затишним. Вілла повністю мебльована, а також є всі електроприлади та кондиціонери. Щоб оцінити цей будинок по справжньому, його потрібно дійсно побачити!

Резюме: Сучасна дизайнерська стилізована вілла в Айя-Текла

Церква в Айя Текла є одною з популярних та видатних пам’яток. З церкви видно блакитну лагуну захищену невеличким островом, завдяки чому води тут дуже спокійні. Айя Текла розташовано недалеко від Айя Напи. Хоча Айя Напа славиться клубами та розвагами, протягом зимових місяців це місце спокійне та популярне серед любителів природи та спорту. З весною приходить Великдень, а також різноманітні фестивалі, які проходять тут протягом року. Кожен фестиваль відображає історичні, культурні та сільськогосподарські традиції регіону і включає смачні делікатеси та традиційні кіпрські народні танці. Нерухомість має високий попит на оренду протягом усього року.

Переваги: унікальний дизайн, морське узбережжя, побудовано в 2008 році, прекрасний попит на оренду, житлова площа 174 м², басейн 4 х 8, земельна ділянка 500 м².


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.