Вілла з трьома спальнями у Врісуллес (Vrysoules)

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 2 € 235000

Житлова площа: 127 м²

Розташування: село Vrysoulles, Республіка Кіпр.

Безпосередня близькість до казкових пляжів східного узбережжя Кіпру, до Паралімні, Фамагусти та Ларнаки робить це місце ідеальним для відпочинку та постійного проживання.
В останні роки села вздовж східного узбережжя Кіпру вирізняються попитом серед тих, хто шукає доступну та якісну нерухомість близько до основних об’єктів інфраструктури.
Чудове співвідношення ціни та якості зумовлює високий попит на нерухомість.
Однією із найпопулярніших локацій для відпочинку та як постійне місце проживання стало селище Vrysoulles. Воно розташоване за 10 км від міста Паралімні та за 5 км від міста Фамагуста. Це спокійне та чарівне село, яке пропонує всі об’єкти інфраструктури сучасного міста, включаючи супермаркети, магазини та школи.

Планування:

Три просторі спальні, дві ванні кімнати.
Кожен покупець зможе додати щось своє, вибравши підлогу, облицювання кухні та спальні, що зробить обраний будинок ще більше привабливим.

Резюме: Комфортна стилізована вілла  в Vrysoulles

Селище Vrysoulles також є домом для деяких найпопулярніших ресторанів у цьому районі, а відвідувачі проїжджають здалеку, щоб скуштувати місцеву кухню.
Це одне з найбільш мальовничих сіл уздовж східного узбережжя Кіпру, оскільки територія оточена пишним апельсиновим гаєм.
У  ретельно розробленому проекті будуть розміщені окремі вілли та бунгало, а також на дві сім’ї, розташовані в просторих садових районах, а також пов’язані між собою таунхауси, в яких буде басейн загального користування.
Проект поєднує в собі традиційну кіпрську архітектуру з сучасними будівельними матеріалами та включає кам’яне облицювання, арки та дерев’яні стелі, які рідко властиві сучасній нерухомості.
Кожений будинок  відображатиме старий традиційний стиль «сільських» будинків, і це відображається не тільки в конструкції, але і у просторому та ретельно розробленому інтер’єрі.

Переваги: чудове співвідношення ціни та якості, мальовничі околиці, басейн за вибором, тихий район, традиційний стиль.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.