Вілла з чотирма спальнями в Протарасі

Ціль: продаж Спалень 4 Ванних 3 € 493356

Житлова площа: 178,5 м²

Розташування: м. Протарас, Республіка Кіпр.

Космополітичний пляжний курорт у місті Протарас – це унікальне місце для реалізації ексклюзивних проектів курортної нерухомості. Даний комплекс розташований у популярному районі Пернера міста Протарас, що користується широкою популярністю серед тих, хто полюбляє відпочинок на Кіпрі.
Розташування та інвестиційний потенціал зробили Пернеру одним із найпопулярніших місць на східному узбережжі. Через такий високий попит існує дуже обмежена кількість варіантів купівлі як землі, так нерухомості.
Комплекс складається з 20 вілл класу люкс з 3 та 4 сучасними та стильними спальнями. Кожна вілла була розроблена відповідно до розкоші та комфорту. Сучасний стиль будівель ідеально поєднується із середземноморським стилем навколишнього середовища та являє собою поєднання як класичної, так і сучасної кіпрської архітектури. Привабливі арки та декоративна кам’яна кладка доповнюють зовнішній дизайн вілл.

Планування:

Вітальня на спальні вирізняються комфортом та розкішшю.
Вибір облицювання є невід’ємною частиною процесу покупки нерухомості, тому кожен покупець зможе доповнити внутрішній дизайн своєї власності, обравши з сучасного асортименту плитку для підлоги у ванну кімнату, спальні та кухню у нашому салоні для інтер’єру.

Резюме: Вишукана дизайнерська вілла в Протарасі

Цей проект обіцяє задовольнити вимоги як інвесторів, так і покупців житла.
Перше, що Вас приємно здивує – це розвинена інфраструктура: велика кількість сучасних кафе, барів, ресторанів, магазинів, набережна до Протараса для прогулянок і пробіжок, дитяче містечко і багато іншого. Беззаперечна перевага району Пернера – це його віддаленість від шуму і метушні великих міст, а також неймовірне відчуття безпеки, яке так важливо для відпочиваючих.

Переваги: басейн за вибором, декоративна кам’яна кладка, облицювання на вибір, розкіш та комфорт, сучасний та стильний дизайн, класична та сучасна кіпрська архітектура.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.