Вілла з чотирма спальнями та виглядом на море в Ханьї

Ціль: продаж Спалень 4 Ванних 1 € 700000

Житлова площа: 192 м²
Площа земельної ділянки: 1200 м²

Розташування: Ханья, півострів Акротірі, Крит

Відстань до аеропорту – 15 км, відстань до центру міста – 15, відстань до основних об’єктів інфраструктури – 500 метрів. Відстань до моря становить 5 км.

Планування:

Вілла складається з чотирьох спалень, ванної кімнати, санвузла, вітальні, кухні та обідньої зали. Є кімната для зберігання та балкон.
Парковка біля вілли розрахована на три місця.

Резюме: Це вілла з виглядом на море в Ханьї , півострів Акротірі

Півострів Акротірі площею 112 км² розташувався на півночі Західного Криту. Акротірі з’єднаний перешийком між містами Суду і Ханья, а між ним і островом знаходиться бухта Суду. Відстань від півострова до Ханьї складає близько 15 км. Акротірі – переважно скелястий мис, але в той же час може похвалитися різноманітною флорою. Тут ростуть дикі трави.
Півострів багатий цікавими пам’ятками, які пов’язані з тією чи іншою епохою в історії Греції. Одним з найбільш відвідуваних місць на Акротірі став пагорб Пророка Іллі з могилами Венізелос. Тут похований не тільки найвідоміший політичний діяч країни, Елефтеріос і його син Софокл. Навколо – мальовничий парк, а з висоти цього пагорба відкриваються панорамні вигляди на Ханью.

Переваги: приватний басейн, сад, парковка, вигляд на море, кімната для зберігання, сигналізація, балкон, зона для барбекю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.