Вілла з чотирма спальнями та виглядом на море в Агіос Тіхонас

Ціль: продаж Спалень 4 Ванних 4 € 950000

Житлова площа: 191 м²
Площа земельної ділянки: 350 м²

Розташування: Агіос Тіхонас, Лімасол, Кіпр

Відстань до аеропорту – 40 км, відстань до центру міста – 10 км, до основних об’єктів інфраструктури – 500 м.
До моря лише 1 км.
Сьогодні Агіос Тіхонас славиться своїми розкішними готелями і високоякісними пляжами. Він приваблює туристів великою кількістю всіляких розваг. Це, наприклад, вітрильний центр Кіпру, і тут знаходиться відомий дайвінг-клуб на острові.

Планування:

Вілла складається з чотирьох спалень, чотирьох ванних кімнат, вітальні, кухні та обідньої зали.

Резюме: Це розкішна вілла з чотирма спальнями та виглядом на море в Агіос Тихонас

У східній частині міста, на околицях Лімассола, знаходиться відомий район Агіос Тіхонас. Це дуже популярне місце серед місцевого населення і відпочиваючих. Район являється не тільки мальовничим селищем Агіос Тіхонас, яке з часом перетворилася на відомий район-курорт Лімассола, а й прибережний туристичний район з безліччю готелів, в тому числі і 5 * мережевими Four Seasons, Mediterranean і Amathus.
Пляжі в Агіос Тіхонас мають класичний для Кіпру характер – це пологий спуск у воду, піщане (рідше – галькове) покриття і добре розвинена інфраструктура. Однак кіпрський пісок не звичайний, а вулканічний, тому він має темний (сірий або навіть чорний) колір: в ньому міститься кремінь, який позитивно впливає на обмінні процеси, що протікають в шкірі. Крім того, ще одна особливість місцевої берегової лінії – невелика ширина, тому пляжі досить вузькі, щільно примикають до пішохідних і автомобільних доріг.
Завдяки гарному оснащенню і чистоті, абсолютна більшість пляжів Агіос Тіхонаса нагороджені «Блакитним прапором».

Переваги: приватний басейн, розкішний сад, парковка, вікна з подвійним склом, паркет, кондиціонер, дитяча площадка поруч, вигляд на море, біля пляжу, кондиціонер, кімната для зберігання, тихий район.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.