Вілла Матуте

Ціль: продаж Спалень 2 Ванних 1 € 178500

Розташування: Будинок під ключ за доступною ціною на Коста-Бланка

Ми раді, що можемо запропонувати такe доступну нерухомість під ключ на Коста-Бланка. Ці компактні будиночки розташовані в курортному районі “Гольф і Пляж” між містом Оліва (на північ) та портом Денія (на південь).

Денія славиться красою своїх пляжів, місцевою кухнею та природним парком Монго, прекрасним місцем для того щоб насолоджуватися природою. Це надзвичайне місце, в центрі якого – найвища точка коронована замком, є ідеальним місцем, щоб бродити навколо та переживати історію міста Алікантіна.

До аеропорту Аліканте – трохи більше години на південь уздовж автостради AP7. Порт Денія також має паромне сполучення з Балеарськими островами, а гольф-курорт La Sella Golf & Spa знаходиться менш ніж за 30 хвилин їзди від готелю.

Планування:

Вілла Матуте розташована на ділянці площею 215 м². На 72 м² забудови розташовані вітальня-їдальня, кухня, дві спальні, ванна кімната і комора. Нерухомість включає також стоянку в урбанізації, приватний сад та право користування громадським плавальним басейном.

Резюме: Доступна вілла під ключ на Коста-Бланка

Розташована між містами Олива та Денією, в унікальному природному анклаві, де зустрічаються сонце, море та гори. Курорт Oliva Nova Beach & Golf Resort спроектований таким чином, щоб задовольнити потреби найвибагливіших. На курорті є поле для гольфу з 18 лунками, яке проектував Северіано Баллестерос, тенісні корти, чотири футбольні майданчики для професіоналів та любителів, один з найкращих іподромів міжнародного класу, де ви можете спостерігати за найкращими наїзниками сучасності у дії та все це разом з широким вибором ресторанів, торгових центрів, спа-центрів та фітнес-центрів.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про цю нерухомість або організувати перегляд, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Кондиціонування, близько до гольф-клубу, близько до моря, громадський сад, громадський басейн, біла побутова техніка включена, паркінг, комора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.