Вілла на острові Міконос

Ціль: продаж Спалень 5 Ванних 5 € 1600000

Житлова площа: 280 м²
Площа земельної ділянки: 2097 м²

Розташування:

Відстань до моря становить лише 500 метрів.
Відстань до аеропорту – 11 км, відстань до центру міста – 5 км.

Острів Міконос, який зазвичай називають “коштовним камінцем” Егейського моря, є квінтесенцією справжнього грецького острова в Середземному морі: з чарівними, барвистими містами та будинками, побудованими в традиційному архітектурному стилі острова. Острів всесвітньо відомий своєю природною красою, прекрасними піщаними пляжами з кристально чистою водою, незайманим ландшафтом та затишними бухтами.
Вілла розташована між затоками Фокос і Мерсіні в північно-східній частині острова Міконос.

Планування:

Це розкішна вілла з 5 спальнями, 5 ванними кімнатами, вітальнею, обідньою залою та кухнею. У кожній спальні є ванна кімната.
На даху є тераса, з якої відкривається розкішний вигляд на острів та на море.
На великій земельній ділянці є приватний басейн з підігрівом. Також є сад, який забезпечує повну приватність на території будинку завдяки деревам.

Резюме: Розкішна вілла з великою земельною ділянкою та виглядом на море

Вілла має спокійне, ізольоване розташування, недалеко від найбільш відвідуваних місць острова. Є лише кілька сусідніх вілл на відстані.
Є два піщаних пляжі по обидві сторони мису, на якому розташовані вілли.
Вілла розташована на великій земельній ділянці всупереч загальним стандартам островів, де зазвичай побудовано 2 або 3 вілли на ділянках площею 4000 квадратних метрів.

Переваги: гараж, сад, велика земельна ділянка, приватний басейн, тераса на даху, вигляд на море, поруч із пляжем, розвинута інфраструктура, приватність,


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.