Вілла Сью в Кастальї

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 2 € 165000

Житлова площа: 100 м²
Площа земельної ділянки: 500 м²

Розташування: Касталья, Іспанія

До аеропорту Ель Альтет 30 км, до міста 5 км, 40 хвилин до пляжу Карабассі, до міста Алькой 30 хвилин, а найближчі поля для гольфу знаходяться в Аленді, Аліканте та Віленьї. Поруч із віллою є декілька магазинів та кафе.

Планування:

Будинок розташований майже в центрі огородженої земельної ділянки площею 500 м². Вхідні двері будинку відкриваються у вітальню з каміном та кондиціонером. Ліворуч знаходиться коридор, що веде до трьох просторих спалень, а також двох ванних кімнат. У всіх спальнях встановлені кондиціонери, у ванних кімнатах є підігрів підлоги.
З кухні можна пройти на балкон. Праворуч є сходи, що ведуть в зимній сад, звідки відкривається панорамний вигляд на гори.

Резюме: Це вілла Сью з трьома спальнями

Завдяки своїм розмірам та вигідному місцю розташування, ця вілла є ідеальною для постійного проживання, а також є вигідною інвестицією, адже має високий орендний потенціал.

Переваги: огороджена територія, є ворота, тераса, камін, кондиціонер, зимовий сад, вигідне місце розташування, розвинута інфраструктура, високий орендний потенціал, приватний басейн, приватний сад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.