Дизайнерські апартаменти в апартготелі в Сарафово. Перша лінія. Бургас .

Ціль: продаж Спалень 1 Ванних 1 € 61402

Ціна: € 80,889 – 90,685
АКЦІЙНІ ЦІНИ 61,402 – 77,034
Житлова площа: 54,89 – 69 м²

Розташування: Бургас, Болгарія

Це комплекс закритого типу, знаходиться в кварталі Сарафово в місті Бургас. Комплекс розташований на першій лінії від моря. Він розташований на пагорбі з якого відкривається неперевершений вид на Бургаську затоку.  Сарафово знаходиться перша рибацька пристань в Болгарії, де у вас є можливість купити свіжу рибу безпосередньо від рибалок. Рибацька пристань пов’язує пішохідну набережну і велосипедну доріжку з Морським садом Бургаса, веде прямо в самий центр міста.

Комплекс знаходиться в найрозвинутішому кварталі міста Бургас, в тихому районі, що гарантує Вам спокійний та гармонійний відпочинок. Комплекс має власну інфраструктуру:
-відкритий басейн з частиною для дітей;
-дитячий куточок;
-підземний паркінг
-фітнес центр і сауну
-цілодобову охорону і відеоспостереження
-побудовану дерев’яну дорогу до пляжу

Планування:

В комплексі представлено апартаменти площею від 54,89 до 69 м². Основним елементом інтер’єру і екстер’єру комплексу є природний камінь – травертин. Завдяки його особливій структурі він не дозволяє проникненню вологи в будівлю. Інтер’єрний дизайн архітектури зроблений в сучасному і модному стилі. У більшості приміщень переважають теплі бежеві тони, адже доведено, що вони розслаблюють на підсвідомому рівні. Всі апартаменти в комплексі продаються одразу з меблями. Умови, які пропонує комплекс, роблять його придатним для здачі квартир в оренду. Завдяки  його зручному та ідеальному обслуговуванню, комплекс займає лідируючі позиції на кращих туристичних сайтах Booking – 8.5 / 10 і Trivago – 83/100.

Резюме: Апартаменти з різною площею на вибір в апартготелі в Сарафово. Перша лінія.

Інфраструктура комплексу включає все необхідне як для цілорічного проживання, так і для тривалого відпочинку. В цьому комплексі виконані всі умови для здачі квартир в оренду під час літнього сезону. Комплекс знаходиться на першій лінії від моря, є приватний пляж, всі апартаменти мають прекрасний вид на море.

Переваги: охорона, відеоспостереження, контрольований доступ, професійне управління, повний сервіс, вид на море, розвинута інфраструктура комплексу, меблі включені, басейн.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.