Дизайнерські апартаменти в Протарасі. Перша лінія. Resort & Spa.

Ціль: продаж Спалень 1 Ванних 1 € 190000

Житлова площа: 36 м²

Розташування: Протарас, Кіпр

Курорт в Протарасі порівняно молодий, але вже має розвинену туристичну інфраструктуру і славиться своїми готелями, барами і ресторанами. У той же час, він залишається тихим і сімейним місцем, так як віддалений від самого популярного серед гостей острова регіону між Ларнакою і Ая-Напою. Природною межею є мис Греко, а одразу після нього починається курорт.

Готель розташований за 200 м від супермаркетів, 500 м від кафе та ресторанів.

Планування:

Апартаменти складаються з однієї просторої спальні та ванної кімнати.

Резюме: Дизайнерські апартаменти в Протарасі. Перша лінія. Resort & Spa.

Апартаменти знаходяться в унікальному комплексі, що поєднує інноваційний дизайн та архітектуру й першокласне місце розташування.
Це унікальний та розкішний готель створений для першокласного відпочинку. Це перший готель такого типу в космополітичному курорті Протарасу.
Кожному аспекту проекту було приділено багато уваги, починаючи з дизайну та місця розташування резиденції до різноманітних об’єктів.
Акцент було зроблена на привітному обслуговуючому персоналі та уважному обслуговуванню, а також різним інфраструктурним об’єктам на курорті.
Це саме те місце, де ви можете насолодитися відпочинком та комфортом в розкішному готелі в неперевершеному місці. Це ідеальне місце для того, щоб насолодитися сонцем, відпочити та відволіктися від повсякденного життя.

Переваги: басейн загального користування, нерухомість з видом на море, пляж в декількох хвилинах ходьби, ліфт.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.