Заміський будинок (еко-ранчо в Аліканте) із земельною ділянкою 2 га

Ціль: продаж Спалень 4 Ванних 2 € 420000

Житлова площа: 160 м²
Загальна площа земельної ділянки: 22000 м²

Розташування: Пенагіла, Іспанія

Це еко-ранчо розташоване в Аліканте між Пенагілою та Бенасау. Тут на 2 гектарах ростуть мигдалеві та оливкові гаї та сади з фруктовими деревами, такими як фіґи, волоські горіхи, яблуні або груші. Є 2 водойми, у яких збирається дощова вода для зрошення. Аеропорт Аліканте знаходиться за годину їзди, так само як і пляжі у Вілладжойоса та Бенідормі. За 28 км знаходиться найближче велике місто – Алькой.

Планування:

Цей заміський будинок побудований в традиційному середземноморському стилі, за найвищими стандартами та з використанням найкращих сучасних матеріалів. Протягом літніх місяців у будинку прохолодно та дуже світло, а також можна спостерігати незрівнянні види, які можна оцінити з будь-якого вікна та з великої тераси. Взимку велика пічка легко прогріває будинок, але якщо потрібно центральне опалення, то необхідно в усі кімнати попередньо встановити трубопроводи.
З великої критої тераси можна пройти до вхідних дверей, які відкриваються у простору вітальню та кухню. Далі відкриваються ще одні двері на кухню відкритого планування.
Дерев’яні балки, сільські кахельні підлоги, білі мармурові стільниці та інші деталі дають інтер’єру цього будинку своєрідного середземноморського характеру. Крім того, дров’яна піч з вбудованою духовкою, забезпечує взимку екологічне тепло завдяки своєму розташуванню в центрі будинку. Також на цьому поверсі знаходиться одна з спалень та ванна кімната. Інші три спальні та ванна кімната розташовані на другому поверсі. Всі кімнати просторі та світлі, а з вікон відкривається вид на гори. У двох спальнях є обладнані гардеробні.
Біля головної будівлі знаходиться будівля площею 72м², яка може слугувати приміщенням для зберігання, майстернею або гаражем. В даний час це приміщення використовується як стоянка для сільськогосподарських машин та приміщення для зберігання будівельних матеріалів та іншого. Проте, можна було б використовувати цю будівлю як гараж або навіть перетворити його в ще одну зону для проживання.

Головна будівля знаходиться на ділянці площею 22 000 м², тому її можна добудувати. Цю земельну ділянку можна розділити на дві і побудувати ще один будинок. За додаткові 100.000 євро також можна придбати таунхаус з двома прилеглими ділянками в селищі Пенагіла. Після реконструкції можна було б перетворити таку нерухомість на невеликі комерційні приміщення або просто здавати в оренду.

Резюме: Заміський будинок (еко-ранчо в Аліканте) із земельною ділянкою 2 га

Якщо Ви хочете забезпечувати себе власними продуктами або ж хочете відкрити магазин органічних продуктів харчування, який продає свою продукцію, то цей будинок – це саме те, що Ви шукаєте.
Якщо ви хочете отримати більше інформації або організувати огляд, будь ласка, звертайтеся до нас.

Переваги: автостоянка, зона для барбекю, вид на сільську місцевість, територія огороджена та є ворота, сад з фруктовими деревами, гараж, багато сонця, вид на гори, приватний басейн за вибором, приміщення для зберігання, піч, майстерня.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.