Заміський будинок з майстернею та прибудовою

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 3 € 145000

Житлова площа: 280 м²
Загальна площа земельної ділянки: 7300 м²

Розташування: Агост, Іспанія

Це величезний заміський будинок, що розташований менше ніж за п’ять хвилин від містечка Агост на Коста-Бланка. Всі об’єкти інфраструктури розташовані поруч, територія будинку знаходиться недалеко від автомагістралі. Аеропорт в Аліканте знаходиться за тридцять хвилин, а найближче поле для гольфу – за двадцять хвилин. У місті є школи та медичні установи.
Будинок розташований в сільській місцевості за декілька кілометрів від міста.

Планування:

Вхід на територію будинку здійснюється через автоматичні ворота. Праворуч знаходиться велика майстерня, а прямо – головний будинок. В нього можна зайти через криту терасу, вхідні двері відкриваються у коридор, який веде до трьох великих спалень. Прямо знаходиться вітальня / обідня зала з пічкою. Ліворуч знаходиться кухня та дві комори. Навпроти кухні є ванна кімната, а звідси двері відкриваються до басейну та до вбиральні, що на дворі.
Територія навколо басейну забетонована. На тій частині ділянки, що знаходиться за будинком, знаходиться ще одна велика тераса для прийняття сонячних ванн. Тут можна насолоджуватися видом на ділянку та гори.
Праворуч від будинку під’їзний шлях веде до рампи (пандусу), що веде до прибудови з автоматичними дверима. На даний момент ця прибудова ще не до кінця завершена, проте підлога, вікна та стіни вже зроблені.

Резюме: Заміський будинок з майстернею та прибудовою

В цьому величезному будинку ще необхідно зробити ремонт. Незважаючи на це, сюди вже можна переїхати та жити. Завдяки великим розмірам будинку та земельної ділянки, місцю розташування та ціні – це вигідна інвестиція. Якщо Ви хочете отримати більше інформації або щоб організувати огляд будинку, будь ласка, звертайтеся до нас.

Переваги: підвал, автостоянка, вид на сільську місцевість, прекрасні пейзажі, ділянка огороджена, автоматичні ворота, гараж, вид на гори, доглянутий сад, приватний басейн, комора, піч, майстерня.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.