Заміський будинок поблизу Кастальї

Ціль: продаж Спалень 4 Ванних 2 € 175000

Житлова площа: 243 м²
Загальна площа ділянки: 5500 м²

Розташування: Оніль, Іспанія

Оніл входить до провінції Аліканте та знаходиться на півночі, у складі автономного співтовариства Валенсія.
Будинок розташований неподалік від міста Касталья, приблизно за 40 км від порту Аліканте та за 30 км від внутрішнього міста Алькой. Це місто ще називають «містом трьох річок», тому що три річки (ріо Рікер, ріо Бенісаідо, ріо Молінар) перетинають це місто.
Попри те, що будинок розташований в тихій, сільській місцевості, він знаходиться недалеко від автомагістралей. Аеропорт в Ель-Альтет розташований за 30 хвилин їзди автомагістраллю A7 та за кілька хвилин їзди від пляжу Carabassi в Гран Алакант.

Планування:

Головний будинок розташований на земельній ділянці площею 5500 м², а сама ділянка огороджена. Ліворуч від головної будівлі знаходиться гараж / автостоянка, а праворуч – будинок, до якого виходить крита веранда, яка відкривається у вітальню/обідню залу. Ліворуч знаходиться кухня відкритого планування та піч. Далі, пройшовши через коридор, знаходяться чотири спальні, в одній з яких є окрема ванна кімната.
Зовні від головної спальні знаходиться крита веранда, ліворуч від якої є сад з фруктовими деревами та ставок, а також басейн та насосна станція. Є ділянка з трьома незавершеними приміщеннями, з якої можна зробити або прибудову, або майстерню, або приміщення для зберігання.

Резюме: Затишний заміський будинок поблизу Кастальї

Цей будинок було побудовано в 1970 роках, є всі необхідні документи. Завдяки розмірам будинку, а також його місцю розташування – це ідеальний будинок для молодої сім’ї, яка підшукує собі житло в тихому та спокійному районі. Усі об’єкти інфраструктури знаходяться поблизу.
Якщо ви хочете отримати більше інформації про цю нерухомість, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Переваги: кондиціонування, автостоянка, вид на селище, огороджена територія, фруктові дерева, гараж, опалення, джакузі, приватний басейн, прибудова, майстерня, вентиляція, піч.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.