Затишний заміський будинок в Педрамала

Ціль: продаж Спалень 5 Ванних 3 € 424000

Житлова площа: 264 м²
Площа земельної ділянки: 3600 м²

Розташування: Педрамала, Беніса, Іспанія.

Цей затишний заміський будинок розташований поруч із старовинним містом Беніса на Коста-Бланка. Поруч знаходяться такі невеличкі містечка курортної зони Коста Бланка, як Кальп та Морайра. Гольф клуб Ifach знаходиться за 15 хвилин від житла.
Море розташоване менш ніж за 5 км, а аеропорт Аліканте –лише за одну годину їзди по автостраді АР7.
Беніса – це старовинне містечко на узбережжі Коста Бланка. Це місто багате звичаями та традиціями.
Це чудове містечко гармонійно поєднує гори та море, відкриваючи чудові краєвиди та різноманітні можливості для активного відпочинку.
Беніса – це найближче місто від Педрамала, що знаходиться менше ніж за 10 км. Тут є всі об’єкти інфраструктури, включаючи оздоровчий центр та супермаркети.

Планування:

Головний будинок, який був частково оновлений та модернізований, а також має такі традиційні елементи, як дерев’яні балки на стелі.
З обідньої зали відкриваються панорамні види на Педрамалу та на море.
Завдяки аркам можна легко пройти у вітальню, де є камін, а звідти вже на кухню. З обідньої зали можна пройти в сад. Є пральня/комора з виходом на вулицю.
В спальні є двоспальне ліжко, душова кабінка, а також гардеробна кімната.
Наверху знаходиться квартира в якій є вітальня/обідня зала, камін, невеличка кухня, дві спальні та ванна кімната. В цій частині будинку є тераса та крита веранда. Як уже згадувалось, більша частина будинку була відремонтована та модернізована.

Резюме: Затишний заміський будинок в Педрамала

Земельна ділянка достатньо велика, для того щоб зробити басейн. Зовні будинок потребує ремонту, так само як і квартира. Незважаючи на це, завдяки розмірам ділянки та місцю розташування – це буде вигідною інвестицією.
Будинок знаходиться в спокійному та тихому районі. Якщо Вам здається, що саме цей варіант не зовсім Вас влаштовує, Ви можете звернутися до нас за більш детальною інформацією.

Переваги: близько поле для гольфу та море, неймовірні види на селище, опалення, автостоянка, комора.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.