Затишний заміський будинок неподалік від Ел-Пінос

Ціль: продаж Спалень 6 Ванних 3 € 249000

Житлова площа: 350 м²
Площа земельної ділянки: 5000 м²

Розташування:

Цей затишний будинок розташований приблизно за 60 км від аеропорту Аліканте, поруч із Ел-Пінос. Він був побудований за допомогою використання високоякісних екологічних матеріалів, і, хоча ще необхідно зробити невеликий косметичний ремонт, він все ще знаходиться у дуже хорошому стані.

Планування:

Головний будинок знаходиться на огородженій земельній ділянці площею 5000 м². Подвійні вхідні двері відкриваються у просторий коридор. У будинку є два поверхи та повсюди дерев’яна підлога. На першому поверсі знаходиться велика вітальня з каміном, звідси можна вийти в сад. Є окрема обідня зала, а також велика кухня з виходом в сад. На першому поверсі розташовані п’ять спалень, в двох з яких є великі окремі ванні кімнати. Також є ще одна велика кімната для відпочинку, наповнена великою кількістю природного світла. На верхньому поверсі є велика мансардна кімната, з якої можна зробити спальню. З неї можна пройти на велику терасу на даху, яка є ідеальним місцем для прийняття сонячних ванн. Тут можна насолодитися панорамним виглядом на гори та долину. Також на верхньому поверсі знаходиться туалет та місце установки для пральної машини. Цю кімнату можна легко перетворити на ще одну велику ванную кімнату і це не не займе багато часу.

За будинком знаходиться великий басейн і окрема будівля, яка в даний час використовується для зберігання. У будинку є повне центральне опалення, а також подвійна автостоянка, яку просто необхідно привести до ладу.

Резюме:

Цей будинок є вигідною інвестицією, адже він ідеально підходить для молодої сім’ї, що шукає спокою та тиші у сільській місцевості Іспанії. До того ж, всі об’єкти інфраструктури знаходяться зовсім поруч. Якщо Ви хочете отримати більше інформації або організувати огляд, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Переваги: автостоянка, екологічно чисті матеріали, опалення, доглянутий сад, приміщення для зберігання, приватний басейн.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.