Затишні квартири в Старому місті Дубровник

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 3

Розкішні квартири в Старому місті Дубровник

Ціль: продаж
Спалень: 3
Ванних кімнат: 3
Ціна: € —-
Житлова площа: 86 м²

Розташування: Старе місто Дубровник, Хорватія

Ця розкішна квартира розташована в історичній частині міста Дубровник.
Місто простягається вздовж узбережжя Адріатичного моря на 6 км.
Стара частина міста, оточена кріпосними стінами, являє собою цілісний комплекс з житловими будинками з галереями на перших поверхах, вузькими вуличками з бруківкою і мініатюрними площами з фонтанами.

Планування:

Квартира знаходиться на третьому поверсі.
Об’єкт ділиться на дві квартири, які розташовані в палаці, побудованому в 16-му столітті. Палац знаходиться в самому центрі Старого міста. Обидві квартири були повністю відремонтовані і оформлені в стилі, який поєднує в собі традиційні елементи, такі як кам’яні стіни, дерев’яні балки і настінні мозаїки з сучасним комфортом і зручностями.
Перша квартира складається з двох спалень, вітальні з обідньою зоною і сучасної кухні декорованої зі смаком. У ванній кімнаті є старовинна ванна з оригінальною кам’яною аркою 16-го століття, а також гостьова вбиральня.
У квартирі є пральна машина, супутникове телебачення, DVD, комп’ютер, інтернет, кондиціонер, і т.д.
Друга квартира являє собою сучасну студію з галереєю. Квартира світла і простора з виглядом на один з небагатьох міських садів. Складається з великої, сучасної, повністю обладнаної кухні з обідньою зоною, ванної кімнати і окремого санвузла, і спальні, розташованої в галереї.
У цій квартирі встановлено супутникове телебачення, DVD, комп’ютер, інтернет, кондиціонер.

Резюме: Затишні апартаменти в історичній частині міста Дубровник

Дизайн інтер’єру, розташування та вигляд роблять цю квартиру унікальною та вигідною інвестицією. Вона має статус пам’ятки культури.
Квартира ідеально підходить для здачі в оренду для туристів в туристичний сезон в якості розкішних 5-зіркових апартаментів і студії.

Переваги: меблі, інтернет, кондиціонер, пральна машина, супутникове телебачення, DVD, комп’ютер, високий орендний потенціал, пам’ятка культури.


1 думка про “Затишні квартири в Старому місті Дубровник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.