Мезонет з двома спальнями в Авгору

Ціль: продаж Спалень 2 Ванних 1 € 57000

Житлова площа: 69 м²

Розташування: с. Авгору, Кіпр

Комплекс  знаходиться в мальовничому селищі Авгору та поєднує сучасний та традиційний архітектурний стиль. Спокій та тиша є характерними для цієї місцевості. Селище Авгору поєднує кіпрський шарм та сучасну культуру острова.
Пляжі Айя-Напи та Ларнаки знаходяться за 15 хвилин їзди, а курорт Ларнака – всього за 25 хвилин їзди.
1 км до супермаркетів, кафе та ресторанів.

Планування:

Дві спальні, ванна кімната. Житлова площа становить 69 м².

Резюме: Сучасний мезонет з двома спальнями в Авгору

Проект  складається з будинків (є можливість вибрати басейн), мезонетів та апартаментів (є басейн загального користування).
Зовні увагу привертають арки та кам’яне облицювання,  що візуально вирізняє їх серед інших.
Селище Авгору відоме завдяки саду пряних трав CyHerbia. Сад займає 9 га, адже це велика територія з великою кількістю чагарників, всіляких рослин, а також лавандові поля. Це місце ще називають лавандового фермою. Хоча це і парк Лікарських трав, в ньому є надзвичайно захоплюючий атракціон – величезний лабіринт, єдиний на острові, який робили англійські фахівці. Сьогодні висота огорожі з туї в лабіринті близько двох метрів. Якщо ви любите пригоди, ви можете спробувати пройти через весь лабіринт. Того, хто знайде з нього вихід, чекає нагорода – він зможе помилуватися Парком Лікарських Трав з вишки, розташованої на пагорбі в кінці тунелю.

Переваги: традиційна та сучасна архітектура, тихе та мальовниче місце розташування, висока якість та доступна ціна, басейн загального користування, кам’яне облицювання, симпатичні арки.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.