Нова вілла в північній частині Коста Бланки

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 2 € 299800

Житлова площа: 142 м²
Площа земельної ділянки: 707 м²
Тераса: 20 м²

Розташування: Педрегер, Іспанія

Педрегер – це невелике іспанське містечко, розташоване біля підніжжя гори Muntanya Gran. Місто славиться виробництвом сумок, капелюхів та інших виробів шкіргалантереї.
Ця новенька вілла розташована на півночі Коста Бланки, всього за 5 хвилин їзди до чарівного містечка Педрегер і за 10 хвилин від торгового центру Ondara. Поле для гольфу La Sella знаходиться всього за 3 км, а прибережне місто Денія знаходиться всього за 10 км. За декілька годин їзди до аеропорту Аліканте.

Планування:

Будинок розташований на великій земельній ділянці площею 707 м². У будинку є три спальні та дві ванні кімнати. Через широкий ґанок можна потрапити на терасу, яка веде до входу в будинок. Якщо Ви зайдете в будинок, то потрапите до вітальні або обідньої зали. Пройшовши далі Ви потрапите на кухню відкритого планування. Одразу ж ліворуч і праворуч розташовані дві спальні та трохи далі ліворуч є ванна кімната з душовою кабінкою. В кінці коридору знаходиться велика спальня з ванною та гардеробною кімнатою. Окрім того, планується басейн 8×4 м, тераса біля басейну площею 65 м², гараж площею 24 м².

Резюме: Нова вілла в північній частині Коста Бланки

Будинок розташований в одному з найбільш спокійних місць на Коста-Бланка, з чудовими виглядом на гори, поруч із полем для гольфу. Будинок побудовано відповідно до найвищих стандартів, включаючи найкращі сучасні матеріали, техніку будівництва та дизайн. Всі кімнати просторі та мають велику площу. Все це робить будинок ідеальною інвестицією.
Завдяки розміру будинку та місцю розташування, він ідеально підходить для постійного проживання або для довгого відпочинку. Якщо Ви хочете отримати більше інформації або організувати огляд будинку, будь ласка, звертайтеся до нас.

Переваги: біля поля для гольфу, гараж, розкішний сад, вигляд на гори, приватний басейн.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.