Новий житловий комплекс в Бечичі

Ціль: продаж Спалень 1 Ванних 1 € 82000

Спалень: 1, 2, 3
Ванних кімнат: 1
Ціна: € 82,250 – 390,000
Житлова площа:45, 60, 88, 130 м²

Розташування: Бечичі (Будванська Рів’єра), Чорногорія

Бечічі – курортне містечко, яке в 1936 році отримало в Парижі Гран Прі за найкращі пляжі в Європі. Розташоване в 3 км від Будви, містечко оточене чудовою середземноморською природою і відоме у всьому світі 2-кілометровим золотистим гальковим пляжем. Курорт є сучасним туристичним центром з магазинами, ресторанами, кафе і барами, тут створені умови і для спокійного відпочинку, і для активних занять спортом. Відокремлене розташування та розвинена інфраструктура роблять це місце ідеальним для проживання та сімейного відпочинку.

Цей житловий комплекс знаходиться за 300 метрів від моря в чудовому курортному містечку Бечичі.

Планування:

Це новий житловий комплекс в Бечичі. На вибір представлено апартаменти з однією, двома та трьома спальнями. Більшість апартаментів мають вигляд на море. Ціни на апартаменти коливаються від 1800-3000/ м².

Резюме: Квартири в новому житловому комплексі в Бечічі з видом на море

Сучасне містечко Бечічі цілком і повністю орієнтоване на туристів. У Старому місті Будві Вас чекає відмінний вибір кафе, ресторанів і магазинів. Будва, засноване в 9 столітті, багато разів руйнувалося і відбудовувалося знову і сьогодні вважається одним з найстаріших поселень на Балканах.

Переваги: вид на море, поруч із пляжем, просторі кімнати, новобудова, курортне містечко, чисті пляжі, розвинута інфраструктура.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.