Новозбудовані вілли в Бенідормі

Ціль: продаж Спалень 4 Ванних 4 € 490000

Житлова площа: 91 м²
Площа земельної ділянки: 442 м²
Тераса: 168 м²

Розташування: Бенідорм, Іспанія

Ці новозбудовані вілли в Бенідормі розташовані в горах Фіннестрат, між селом Фінестрат та знаменитим приморським містом Бенідорм. Це жваве місто знаходиться менш ніж за 10 хвилин їзди від вілл, а поля для гольфу та тематичні парки також знаходяться поблизу.
Цей комплекс вілл знаходиться поблизу всіх основних об’єктів інфраструктури, недалеко від автомагістралі, а аеропорт розташований приблизно за 45 хв їзди.
У Бенідормі цілий рік не залежно від сезону є багато туристів. Це дуже жваве місто. Одна з визначних пам’яток Бенідорму – це великий хрест на вершині гори, що підноситься над містом. Це своєрідний символ міста. Жителі вірять, що він оберігає ці місця з давніх часів.

Планування:

Цей новий комплекс складається з 40 вілл з трьома різними дизайнами, що розташований між містами Фінестрат та Бенідорм.
З усіх вілл відкривається вид на площу Бенідорм та Кала де Фінестрат. Це новий проект, будівництво якого займе приблизно 12 місяців. Якість будівництва, облицювання та дизайну відповідає найвищим стандартам, адже включає найкращі сучасні конструкції та матеріали.
Ціни варіюються від 295 000 євро до 320 000 євро з ділянками від 442 м² до 554 м².

Резюме: Новозбудовані вілли в Бенідормі

Завдяки своїм розмірам та місцю розташування, ці вілли ідеально підходять для постійного проживання, або для проведення тривалого відпочинку. Вілли мають високий орендний потенціал.
Це абсолютно новий житловий комплекс вілл у популярному районі, тому, до моменту завершення будівництва, ці вілли повинні мати високу віддачу від інвестицій.

Якщо Ви хочете отримати більше інформації або організувати огляд вілли, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.

Переваги: зона для барбекю, поруч із полем для гольфу, поруч із морем, розкішний сад, опалення, світлодіодне освітлення, автостоянка, приватний басейн, побутова техніка включена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.