Розкішна вілла на березі моря на острові Корфу

Ціль: продаж Спалень 4 Ванних 4 € 2000000

Житлова площа: 220 м²

Розташування: Агіос Іоанніс, Корфу, Греція

Всього лиш за декілька метрів від моря.
Відстань до аеропорту – 33 км, відстань до центру міста – 30 км.
Агіос Іоанніс – це невелике курортне селище, що розташувалося в 15 км на південь від столиці острову – міста Керкіра. Це містечко витягнувся уздовж довгого облаштованого галькового пляжу.
Як і багато інших курортів острова Корфу, цей спонукає до тихого і спокійного відпочинку. Тут можна відвідати невеликі сувенірні лавки і магазинчики, а також місцеві таверни і бари.

Планування:

Це чудова вілла з виглядом на море, яка складається з чотирьох спалень, чотирьох ванних кімнат, одного санвузла, вітальні, обідньої зали та кухні. В кожній кімнаті усі необхідні меблі.
З будинку відкривається прекрасний вигляд на море.
На території будинку є приватний басейн площею 105 м².
Будинок продається з оливковим гаєм з 45 дерев.
Ця вілла ідеально підходить для здійснення вигідних інвестицій, а також в якості постійного житла або будинку для тривалого відпочинку.

Резюме: Це розкішна вілла з оливковим гаєм та з виглядом на море на острові Корфу

Будинок розташований всього лиш за декілька м від пляжу.
Курорт Агіос Іоанніс простягається вздовж пляжу, він підійде як для відпочиваючих з дітьми, так і для молодих пар. Знаходиться всього в 16 км від столиці острова – дістатися до гучних нічних клубів і готелів можна всього за 20 хвилин. Втім, можливо, вам не захочеться їхати з Агіос Іоанніс: тут також можна знайти хороші таверни і бари.

Переваги: приватний басейн, розкішний сад, меблі, вигляд на море, біля пляжу, оливковий гай, гараж зелена зона, розвинута інфраструктура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.