“Розумний будинок” з трьох спалень в Протарасі

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 2 € 375000

Житлова площа: 131 м²

Розташування: Протарас, о. Кіпр.

Цей неймовірний комплекс розкішних “розумних будинків” знаходиться в районі з низькою щільністю будівництва в місті Протарас. У цьому районі є лише зелені зони та будинки з великими технічними можливостями, що задовольняють всі потреби власників.

Автомагістраль до Ларнаки знаходиться всього за 3 км, забезпечуючи легкий доступ до мережі шосе для того, щоб дістатися до міста Лімасол та Нікосії.

Планування:

Комплекс з 19-ти будинків з трьома спальнями, з садом на даху за вибором, який забезпечує фантастичний вид на море. До пляжу можна легко та швидко дістатися пішки.

Резюме: Сучасний стильний “Розумний будинок” з трьома спальнями в Протарасі

Протарас – це курортне місто, що знаходиться в 6 км від Айя-Напи. Цей сучасний та стильний комплекс будинків буде розташований у Протарасі, за декілька хвилин ходьби від курорту Каппаріс. Всі об’єкти інфраструктури знаходяться в безпосередній близькості, що робить це місце ідеальним для відпочинку або чудовою інвестиційною нерухомістю.

Переваги: вид на море, басейн за вибором, інвестиційна нерухомість, низька щільність будівництва, «розумний будинок», сучасний дизайн.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.