Сучасні вілли в Сьєрра Кортіна

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 3 € 379000

Житлова площа: 130 м²
Площа земельної ділянки: 400 м²

Розташування: Сучасні вілли в урбанізації Сьєрра Кортіна, передмістя Бенідорму, Іспанія

Якщо Ви хочете зробити надійну інвестицію, то ці сучасні вілли в Сьєрра-Кортіна, безумовно, варті Вашої уваги. Сьєрра Кортіна – це одна з найпопулярніших місць на Коста-Бланка. Це престижна урбанізація в передмісті Бенідорму – Фінестраті, Що стосується інфраструктури, то слід зазначити, що тут є всі необхідні для життя інфраструктурні комунікації. Гольф-поля, торгові центри, великі піщані пляжі, скелясті гори, аквапарки, тематичні парки, парк дикої природи, бари, ресторани та інші різноманітні види розваг – все це за крок від воріт Вашої вілли.
Аеропорт Аліканте знаходиться лише за годину їзди. Маючи нерухомість в цьому селищі, Ви можете займатися парусним спортом і стати членом місцевого велнес-клубу. Проволячи час у Сьєрра-Кортіна, відпочинок на побережжі можна поєднати з відвідуванням каскадних водоспадів Фуентес-дель-Альгар та розташованого поруч з ними величезного парку кокосових масивів, відвідати мавританську фортецю Гвадалест.

Планування:

Із саду до ганку та вхідних дверей веде доріжка. Вхідні двері у свою чергу, відкриваються у коридор, який веде до ванної кімнати та двох двомісних спалень. В кінці коридору є ще одна головна спальня з окремою, обладнаною ванною кімнатою. Розсувні двері вітальні / обідньої зали та кухні відкриваються на криту терасу та на територію басейну. Є сходи, якими можна пройти в солярій, а також цокольний поверх.

Резюме: Сучасні вілли в Сьєрра Кортіна

Завдяки своїм розмірам та місцю розташуванню ці вілли ідеально підходять для постійного проживання або сімейного відпочинку. Вони також мають відмінний орендний потенціал, і в майбутньому це, безсумнівно, забезпечить хорошу віддачу від інвестицій. Щоб отримати додаткову інформацію або забронювати огляд вілли, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Переваги: вікна з клімат-контролем, поруч із полем для гольфу, біля моря, огороджена земельна ділянка, є ворота, автостоянка, підвал, розкішний та доглянутий сад, приватний басейн.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.