Сучасні вілли на півночі Коста Бланки

Ціль: продаж Спалень 2 Ванних 2 € 281160

Житлова площа: 108 м²
Площа земельної ділянки: 725 м²
Тераса: 44 м²

Розташування: Педрегер, Іспанія

Ці сучасні вілли розташовані на узбережжі Коста Бланки, в дуже мальовничому районі. Вілли розташовані менше ніж за 2 км від невеличкого містечка Педрегер.
Пляжі та поля для гольфу в Деніі та Шабії знаходяться за 15 хвилин їзди від міста, а до аеропорту в Аліканте можна дістатися за годину.

Планування:

Будинок розташований на великій земельній ділянці площею 725 м². У будинку є дві спальні та дві ванні кімнати. Вхідні двері відкриваються у коридор. Одразу ж ліворуч знаходиться спальня з ванною кімнатою та балконом. Праворуч знаходиться кухня та обідня зала, звідки можна вийти на терасу. Прямо знаходиться вітальня з якої можна вийти на терасу. Поруч є сходи, що ведуть на другий поверх. Через скляні двері можна потрапити на терасу, що на даху. Праворуч знаходиться головна спальня. У головній спальні є ванна кімната та вихід на терасу.

Резюме: Сучасна вілла в північній частині Коста Бланки

Будинок розташований в одному з найбільш спокійних та мальовничих районів Коста-Бланки, з чудовими виглядом на гори, поруч із полем для гольфу. Будинок побудовано відповідно до найвищих стандартів, включаючи найкращі сучасні матеріали, техніку будівництва та дизайн. Всі кімнати просторі та мають велику площу. Все це робить будинок ідеальною інвестицією. Завдяки розміру будинку та місцю розташування, він ідеально підходить для постійного проживання або для тривалого відпочинку.

Ціни на ці вілли стартує з 279 580 €. В цю ціну входить земельна ділянка площею 725 м², двоповерхова вілла з трьома спальнями та двома ванними кімнатами. У цю суму не входить вартість басейну. За необхідності за додаткову оплату можна замовити зовнішнє оздоблення будинку. Ціна вказана без ПДВ та реєстраційних платежів, які тотрібно буде сплатити відповідно до чинного законодавства. Якщо Ви хочете отримати більше інформації або організувати огляд будинку, будь ласка, звертайтеся до нас.

Переваги: біля поля для гольфу, гараж, розкішний сад, вигляд на гори, приватний басейн.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.