Таунхаус з трьома спальнями в районі Гермасойя, Лімасол

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 2 € 350000

Житлова площа: 136 м²

Розташування: Гермасойя, Лімасол, Кіпр

Відстань до аеропорту – 65 км, відстань до центру міста – 5 км, до основних об’єктів інфраструктури – 200 м.
До моря всього лиш 600 м.
Гермасойя – це абсолютно особливе місце, яке успішно поєднує в собі шарм середньовіччя з космополітичністю, вузькі старовинні вулички з модною архітектурою і розвиненою інфраструктурою. Всі необхідні для повноцінного життя об’єкти інфраструктури: магазини, ресторани, кафе, банки, аптеки і т. д. – знаходяться в пішій доступності.
Місто Лімасол розташоване на південному узбережжі Кіпру, на березі затоки Акротірі. Він є другим за величиною містом острівної держави. Багато туристів називають розташування Лімасола найбільш зручним, так як звідси можна дістатися до найбільш значущих пам’яток Кіпру приблизно за годину.

Планування:

Цей таунхаус складається з трьох спалень, вітальні з каміном, кухні, обідньої зали та двох ванних кімнат. У кімнатах є усі меблі. Кухня повністю обладнана.
На території будинку є басейн та парковка.

Резюме: Це таунхаус з трьома спальнями в районі Гермасойя, Лімасол

Лімасол – це друге за величиною місто Кіпру. Тим не менш, за престижністю серед молоді та значущості в економіці країни він перевершує столицю Нікосію. Це не дивно, Нікосія знаходиться у проблемній зоні та належить двом країнам, а Лімасол розташований на березі моря й популярний не лише серед банкірів, але й серед туристів.
Саме тому цей таунхаус поруч із містом Лімасол стануть вигідною інвестицією.

Переваги: басейн, сад, камін, парковка, меблі, розвинута інфраструктура, тихий район, на відстані ходьби від пляжу, повністю обладнана кухня, кондиціонер, ліфт, документи, кімната для зберігання, поруч із зупинкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.