Заміський будинок у Бенамері

Ціль: продаж Спалень 8 Ванних 4 € 380000

Житлова площа: 530 м²
Тераса: 100 м²

Розташування: Бенамер, Іспанія.

Цей заміський будинок в Аліканте розташований трохи більше ніж за 2 км від Муро-де-Алькой району (комарки) Комтат.
Цей стильний та вишуканий таунхаус з 2010 року є сільським будинком.
Завдяки своєму місцю розташування він сподобається людям будь-якого віку, які хочуть проводити деякий час серед природи, наповнюючись спокоєм та тишею.
Саме тут є можливість брати участь у різноманітних заходах на свіжому повітрі, таких як довгі прогулянки, катання на конях і скелелазіння. У цьому районі також є два природних парки, а старовинне місто Алькой знаходиться всього за 14 км.
Під час процесу реконструкції будинку, було докладено багато зусиль, щоб відновити унікальну атмосферу будинку, якому більше чотирьох століть, проте включаючи елементи сучасної архітектури.
Кожна кімната та кожен куточок будинку оформлені зі смаком, є комфортні та зручні меблі та багато різноманітних деталей інтер’єру. Різноманітних прикрас, деталей та дрібничок настільки багато, що всіх не описати.

Планування:

Зайшовши у будинок Ви потрапите в коридор, пройшовши по якому, є дві кімнати, які зараз використовуються як спальні. Підлоги будинку вкриті плиткою у сільському стилі, а вздовж стелі знаходяться дерев’яні балки.
У вітальні є камін та зона для відпочинку, а праворуч знаходиться повністю оснащена ванна кімната. Ліворуч знаходиться ще одна кімната, яка зараз використовується як спальня.
Розкішні, широкі кам’яні сходи ведуть на верхній поверх.
Одразу під сходами є дві комори, а прямо перед ними є подвійні двері, які відкриваються у критий внутрішній дворик.
Ліворуч знаходиться кухня зі сходами, які ведуть до кам’яного підвалу, який в даний час використовується як бар. Праворуч є двері, що відкриваються у приміщення для зберігання/майстерню, яка, у свою чергу, відкривається в інший внутрішній дворик.
Зайшовши знову всередину будинку та піднявшись вигнутими кам’яними сходами, праворуч знаходиться кімната, яка використовується як офіс, а прямо перед дверима відкривається простора вітальня. Навпроти вітальні є спальня, а ліворуч знаходиться ванна кімната та головна спальня з ванною кімнатою. Навпроти головної спальні знаходиться велика обідня зала з кухнею. Піч забезпечує опалення всіх цих приміщень.
На даху знаходиться велика тераса з якої відкриваються захоплюючі краєвиди.
На другому поверсі знаходиться надзвичайно велике мансардне приміщення, також є ще одна спальня з невеличкою кухнею і душова кімната. На цьому поверсі розташовані додаткові комори та ще одна тераса на даху з видом на Муро-де-Алькой, Косентайну та на гори.

Резюме: Інвестиційна нерухомість в Аліканте

Завдяки зростанню попиту на будинки в сільській місцевості, ця нерухомість є дуже вигідною інвестицією.
Якщо Ви хочете отримати більше інформації або організувати огляд будинку, будь ласка, звертайтеся до нас.

Переваги: підвал, зона для барбекю, піч, тераса, опалення.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.