Люкс на Новій Золотій Милі

Ціль: продаж Спалень 2 Ванних 2 € 410000

Житлова площа: 156 м²

Розташування: Апартаменти в Аталая Альта

Ці апартаменти в Atalaya Alta розташовані на півдорозі між Марбельєю та Естепоною. Цей невеликий апарт-готель класу “люкс” знаходиться в одному з найбільш ексклюзивних місць на Коста-дель-Соль, в оточенні природи та за декілька кроків від усіх вигод, послуг, ресторанів, пляжів, полів для гольфу та шкіл. Тут ідеальне місце, щоб насолоджуватися чистим повітрям і спокоєм. Ви можете милуватися красотами сільської місцевості, не відмовляючись від розкоші та послуг, притаманних цій частині Іспанії.

Планування:

Це житловий комплекс, що складається з 40 апартаментів найвищої якості та пентхаусів у 4 будинках розташованих віддалік один від одного. Ціна вказана для варіанту з 2 спальнями і 2 ванними кімнатами з таким плануванням: вхідні двері відкриваються простір кухні-їдальні-вітальні, у дальньому кінці якого розсувні двері ведуть на велику терасу. Зразу ліворуч від входу коридору веде до двох спалень і двох ванних кімнат. Обидві спальні мають вихід на терасу, а головна спальня також має власну ванну.

Подвір’я займає понад 10 500 м², де розміщені приголомшливі старі сади, басейну із соляною очисткою води та нового революційного майданчика “Спорт та відпочинок”.

Резюме: Казкові Апартаменти в Аталая Альта

Розміри ділянки в поєднанні з низькою щільністю забудови та ретельно продуманий дизайн будинків дали можливість реалізувати цю новітню архітектурну концепцію, комплекс оточений природою і водночас пристосований до сучасного способу життя, але з урахуванням збереження унікального шарму Андалусії. Ці риси, безсумнівно, роблять цей об’єкт надійним капіталовкладенням, яке ідеально підходять для тривалого відпочинку, для постійного проживання або для вигідної здачі в оренду. Якщо ви хочете отримати більше інформації або організувати перегляд, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.

Переваги:
кондиціонування, поруч з полем для гольфу, близько до моря, спільний сад, спільний басейн, внутрішня стоянка, комора, побутова техніка включена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.