Вілла Асорін

Ціль: продаж Спалень 3 Ванних 2 € 505000

Площа ділянки: 500 м²
Житлова площа: 164 м²

Розташування: Вілла за індивідуальним проектом на Коста Бланка

Це приклад вілли за індивідуальним проектом на Коста-Бланка. Ці розкішні об’єкти споруджуються на курорті “Гольф і Пляж” на узбережжі Північнний Коста-Бланка. За дещо більше ніж 10 хвилин на північ від забудови лежить стародавнє місто Оліва з населенням до 26 000 і площею 59 км².

Місто відоме своїми барвистими святами, які включають мавританські і християнські фестивалі і Файяс –
свято вогню, традиційне у Валенсії, яке проводяться в березні в честь святого Йосипа. Основні галузі промисловості включають будівництво, туризм та сільське господарство. Майже за 80 км далі на північ – Валенсія, столиця автономії і трохи більше ніж за 100 км на південь – Аліканте та аеропорт у Ель-Альтет.

Планування:

Ця нерухомість є прикладом спорудження вілли за індивідуальним замовленням. Тут є багато різноманітних варіантів планування на вибір. Наведений варіант має площу забудови 163,90 м², на якій розміщені вітальня, їдальня, кухня, три спальні, одна з яких має всередині гардеробну, дві ванні кімнати та крита тераса. Також є приватна автостоянка та басейн. Вілла оснащений системою кондиціонування за допомогою спліт-систем і теплового насоса: дві 1×1 спліт-системи для вітальні та однієї спальні та мультиспліт 2 × 1 для двох інших спалень. Електричний підігрів підлоги всередині вілли, крім ванних кімнат. Рулонні штори на вікнах спалень, ванних кімнат, їдальні та кухні.

Резюме: Вілла за індивідуальним проектом на Costa Blanca

У комплексі ви можете насолоджуватися 18-лунковим полем для гольфу за проектом Северіяна Баллестероса, де ви зможете протягом цілого року відточувати вашу техніку гри. Крім того, ви зможете відвідувати кінноспортивні змагання, які проходять у кінному центрі, побудованому всередині цього розкішного курорту. Ви легко зможете попасти на всі офіційні, національні та міжнародні змагання із конкуру.

Завдяки своїм розмірам та унікальному розташуванню, ця вілла ідеально підходять як для постійного проживання так і для відпочинку, і, крім цього, вона також має відмінний потенціал для здачі в оренду і є хорошою інвестицією. Якщо ви хотіли б отримати більше інформації про цю можливість, то хотіли б організувати перегляд, то не соромтеся звертатися до нас.

Переваги:
кондиціонування, сигналізація, поруч з полем для гольфу, близько до моря, розбивається на номери, огороджена територія, опалення, внутрішня стоянка, власний сад, власний басейн, побутова техніка включена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.