Вілла Бароха

Ціль: продаж Спалень 7 Ванних 8 € 2021000

Площа ділянки: 500 м²
Житлова площа: 350 м²

Розташування: розкішна вілла у Кабо-де-лас-Уертас

Ця прем’єр-вілла в районі Кабо-де-лас-Уертас міста Аліканте, розташована в одній з найбільш привабливих частин міста. Аліканте є столицею провінції і має населення близько 330 тисяч. Це Університетське місто, а також порт і причал для круїзних лайнерів. Цей ексклюзивний комплекс розташований поруч із зупинками громадського транспорту (відмінне сполучення з іншими районами міста), а також поряд проходять основні автомобільні і залізничні магістралі, аеропорт Аліканте знаходиться менш ніж за 30 хвилин їзди, до гольф-клубу Аліканте можна добратися всього лиш за 10 хвилин, а яхт-клуб знаходиться за 3 км від цієї вілли.

Планування:

Ця простора наріжна вілла виходить на південний схід, вона оздоблена за найвищими стандартами. Вілла складається з п’яти поверхів, на яких розташовані 7 спалень, 4 з яких мають вигляд на море і 8 ванних кімнат, зі всіх головних кімнат відкривається разючий вигляд на море. Якщо Ви розглядаєте цю віллу як інвестиційний об’єкт, то є можливість розділити будинок на два окремих приміщення а саме, окремо три верхніх поверхи і окремо два нижніх із зовнішніми терасами, садом і барбекю.

Об’єкт включає також дві внутрішніх і одну зовнішню кухню плюс дві зовнішні житлові зони, на кожному поверсі є тераси з виглядом на море, а також безпосередньо з оселі є доступ до пляжу і двох спільних басейнів.

Резюме: Першокласна вілла з виходом на пляж у Кабо-де-лас-Уертас

Ця вілла є прекрасною нагодою надійної інвестиції в іспанську нерухомість, вона може бути розділена на два окремих приміщення, вона також дає можливість отримати “золоту візу” для громадян країн, що не входять у ЄС. Завдяки своїм розмірам і зручному розташування ця вілла буде завжди мати попит на ринку оренди елітної курортної нерухомості. Якщо Ви хочете отримати більше інформації про цю чудову пропозицію, то, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами.

Переваги: кондиціонер, барбекю, зручне розташування, поруч з гольф-полем, близько до моря, комунальний басейн, закрита територія, перша лінія, ліфт, приватний сад, вигляд на море

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.